Sienų dekoro partneris

Dažnai kuriant namus norisi ne tik jaukumo, bet ir originalumo bei saviraiškos laisvės. Norint , kad namai būtų jaukūs reikia juos užpildyti ir turbūt sunkiausias iššūkis yra paslėpti tuščias namų sienas. Tinkamai parinktas sienų dekoras yra labai svarbus kuriantis namuose. Fotodrobė, sienų lipdukai šiuo atveju – idealus pasirinkimas! Neribokite savęs jau paruoštais maketais pasikartojančiais maketais – geriau įamžinkite savo pačių darytas fotografijas, vaikų piešinius, brangiausias akimirkas arba susikurkite savo maketą patys, kurio niekas nenaudoja.

Sienų dekoro partnerisInterdeko.lt siūlo išskirtinė galimybę įsigyti paveikslus, foto drobes arba sienų lipdukus jau su paruoštais maketais, o jeigu nerasite sau patinkančio, galite maketą pasiruošti virtualiame dizaineryje. Virtualiame dizaineryje galite piešti, rašyti, kelti nuotraukas ir atlikti daug kitų veiksmų, kurie yra labai paprastai prieinami ir lengvai suprantami.

Ekologiška spauda

Interdeko paveikslams ir foto drobėms yra naudojami vandens pagrindo pigmentiniai dažai su dirbtiniu polimeriniu tirpikliu vadinamu lateksu. Dirbant su šiais dažnais naudojama visiškai kitokia spausdinimo technologija, kuri užtikrina aukščiausią kokybę!

  • Dažai sudėtyje neturi sunkiųjų metalų, yra visiškai bekvapiai ir į aplinką neskleidžia kenksmingų medžiagų. Dėl šių priežasčių mūsų spausdintos drobės puikiai tinka net vaikų kambariui puošti ir nesukelia alergijų ar kitų lėtinių sveikatos problemų dar besiformuojančiam vaiko organizmui.
  • Latekso spauda – itin ryški bei atspari aplinkos ir UV poveikiui. Tai reiškia, kad naują savo drobę drąsiai galite kabinti net šviesiausioje namų vietoje ir nesibaiminti, kad atvaizdas greitai nubluks veikiamas tiesioginės saulės.

Asmeninės fotodrobės, kaip ir visas kitas yra užtraukiami ant specialaus, Lietuvoje pagaminto, porėmio. Jeigu pageidaujate tik pačios drobės – prieš pateikiant užsakymą apie tai informuokite el. paštu arba telefonu. Interdeko.lt sienų dekoro ekspertas.

Palikite atsiliepimą