Riebalų nusiurbimas – ne tik moterims

Iki šiol riebalų nusiurbimo operacijos dažniausiai buvo siejamos su moterimis, kurios dažniausiai kur kas jautriau žiūri į savo kūno linkius. Tačiau viskas keičiasi. Džiugu, kad vyrai lygiai taip pat nori turėti gražias figūras ir naudojasi medicinos galimybėmis atrodyti taip, kaip nori.

Štai riebalų nusiurbimas – greita galimybė sumažinti apimtis tam tikrose vietose. Džiugu, kad visas daugiau žmonių išbando ir pagaliau atrodo taip, kaip nori. Žinoma, reikia mokėti išlaikyti tuos figūros linkius, kurie yra, tačiau kai pradedama nuo siekiamybės – dažniausiai prisižiūrėti yra kur kas paprasčiau.

Riebalai – į krūtinę?

Kai kurios moterys labai džiaugiasi, kad riebalai, kurie buvo nusiurbti nuo pilvo zonos arba nuo šlaunų – gali būti dedam į krūtinę. Tai vis dažniau pasirenkama opcija lyginant su implantais. Džiugu, kad tokiu atveju tereikia vos vienos operacijos, kad jos metu būtų kardinaliai pakoreguojama moters išvaizda. Tai vertina ir tos moterys, kurios nori labiau pasitikėti savimi. Pirmiausia – konsultacija su specialistu, o paskui – pirmyn atrodyti taip, kaip visada norėjosi.

Nuo bet kurios kūno vietos

Nors dažniausiai norima riebalus pašalinti nuo pilvo, kadangi jie čia kaupiasi dažniausiai, tačiau chirurgijos galimybės tikrai labai plačios. Taigi, juos galima pašalinti beveik nuo bet kur. Tik reikia tartis su specialistais, kurie dažniausiai jau pirmos konsultacijos metu gali gana tiksliai nusakyti – kokio rezultato galima tikėtis ir tuo pačiu kaip pakoreguoti kūno linkius, kad rezultatas būtų geresnis.

Paslaugų kainos

Daugeliui įdomu kainos, kadangi tokia operacija atrodo labai patraukliai. Žinoma, paprasčiausias būdas rasti kainas – peržiūrėti jas internete. Taip galima pasižiūrėti – kokius įkainius siūlo viena arba kita klinika. Reikia nepamiršti ir to, kad daugelis klinikų suteikia galimybę gauti paslaugas išsimokėtinai. Žinoma, tai yra puiki galimybė koreguoti savo kūno linkius jau dabar, tačiau apmokėti už paslaugas lanksčiu grafiku.

Chirurgo pasirinkimas

Galiausiai, visada reikia gero specialisto ir tuo pačiu geros klinikos, kurioje dirba visa komanda patyrusių specialistų. Gerai, kai ne tik atliekama operacija, tačiau taip pat ir suteikiama pagalba pooperaciniu laikotarpiu, kad žmogus kur kas greičiau atsistotų ant kojų.

Geras chirurgas yra tai, kuo reikia pasirūpinti pirmiausia. Tokiu atveju ne tik figūra bus graži, tačiau ir gaunamos nemokamos konsultacijos padės išlaikyti tokį kūną, kuris yra po operacijos

Palikite atsiliepimą