Naujos statybos butai Vilniuje – atsakymai į jūsų dažniausius klausimus

Naujos statybos butai VilniujeNaujos statybos butai Vilniuje stebina savo pasirinkimo galimybėmis. Atėjo laikai, kai gyvenimas sostinėje prisitaiko prie individualių poreikių ir siūlo išskirtinai komfortiškas gyvenimo sąlygas. Vis dėlto, naujos statybos projektai tarpusavyje gali gana stipriai skirtis, o būsto pirkimas, pats savaime, yra atsakingas žingsnis, kurį žengti reikia gerai apgalvojus kiekvieną smulkmeną. Pateikiame jums 3 dažniausiai užduodamus klausimus, kurie padės nepasimesti gausioje nekilnojamojo turto pasiūloje.

Kodėl svarbu nepasiduoti reklamai ir kruopščiai pasidomėti NT projektu?

Kadangi nekilnojamojo turto projektų sparčiai daugėja, priimti teisingą sprendimą tampa gerokai sudėtingiau. Išpuoselėti reklaminiai skelbimai gali gana lengvai susukti galvą, todėl labai svarbu išlaikyti kritišką žvilgsnį ir racionaliai įvertinti projekto privalumus ir trūkumus.

Kadangi būstas perkamas ne vieneriems metams, labai svarbu atsižvelgti į tai, ar pats NT projektas yra struktūriškai patogioje miesto zonoje, ar iš čia lengvai pasieksite svarbiausius objektus, darbovietę, vaikų darželį ar mokyklą (jei turite ar planuojate turėti vaikų). Taip pat būtina pasidomėti pačio projekto kokybe – kokie statybiniai sprendimai buvo taikyti. Ar naujieji namai iš tiesų užtikrins komfortiškas gyvenimo sąlygas, ar tik atrodys gražiai keletą metų? Svarbų vaidmenį atlieka apdailos sprendimai, langai, durys, inžinerinės sistemos.

Būtina pasidomėti ir tuo, kaip patogiai jausitės šioje erdvėje, pvz., ar teritorija yra saugi, ar turėsite, kur palikti automobilį, galbūt projektas gali pasiūlyti privačius garažus ar sandėliukus? Ar turėsite galimybę mėgautis privatumu lauke, pvz., ar projektas turi vidinius uždarus kiemelius ir pan. Verta pasidomėti kiekviena smulkmena, kuri būtų susijusi su jūsų komfortu ir patogumu.

Kodėl naujos statybos butai Vilniuje yra geresnė investicija už senos statybos daugiabučius?

Nors naujos statybos butai kainuoja daugiau, lyginant su senos statybos daugiabučiais, vis dėlto, šis būstas užtikrina didesnę investicinę vertę. T. y. investuodami į naujos statybos būstą, būsite tikri, kad esant reikalui galėsite jį parduoti ar nuomoti už didesnę kainą. Be to, jei galvojate imti paskolą būsto įsigijimui, turėtumėte nepamiršti, kad bankai naujos statybos projektus vertina kur kas palankiau ir suteikia jiems geresnes įsigijimo sąlygas.

Kokio dydžio būstą rinktis?

Naujos statybos butai Vilniuje skiriasi savo dydžiu. Galvodami apie savo ateitį, turėtumėte įvertinti tai, kad su laiku jūsų šeima gali plėstis, todėl visuomet verta investuoti į didesnį būstą, kuriame kiekvienas šeimos narys galės mėgautis privatumu. Be to, vertinant vieno kvadratinio metro kainą, mažesnis būstas reikalauja didesnių išlaidų, t. y. kvadratinio metro kaina mažėja būstui didėjant. Žinoma, tai svarbu tuomet, jei galvojate apie būstą savo šeimai. Jei ieškote nekilnojamojo turto nuomai, kur kas racionalesnis sprendimas – įsigyti vieno kambario butą, šiuo metu itin palankiai vertinamą nekilnojamojo turto nuomos rinkoje.

Palikite atsiliepimą