Muzika taksistų automobiliuose

Ne vienas sostinės gyventojas galėtų, kad ir eilėraštį sukurti apie tai, kokia muzika paprastai skamba taksistų automobiliuose. Gal vien dėl to kartais žmones labiau vilioja auto nuoma, o ne kelionė namo su taksi. Tačiau gyvenimas yra margas, ir reikia naudotis visokiomis jo galimybėmis. Kartais gerai bus auto nuoma Vilniuje, o kartais – grįžimas su taksi, o kartais – ilgas pasivaikščiojimas naktį nuo vieno rajono iki kito. Ką pasirinktumėte jūs? Nežinia. Štai už tai klausiame kelių žmonių ne tų, kuriuos domina auto nuoma, o tų, kurie dažnai važiuoja naktį namo su taksi mašina.

Erzinanti muzika

Kokia muzika jums patinka?Ona sako, kad jai labiausiai nepatinka erzinanti muzika, kuri skamba taksi automobilyje. „Labiausiai tai jaučiasi tada, kai grįžti į Lietuvą pailsėjusi iš kokios nors vakarietiškos šalies. Įsėdi, ir pasijauti kaip skurdžiausioje Balkanų dalyje, tik skirtumas tas, kad ten taksistai paprastai ir patys dainuoja, o Vilniuje tik matai labai susiraukusį taksisto veidą. Dar jis ką nors tau pasako blogo apie valdžią, ir galiausiai žinai, kad grįžtai tikrai namo. Aišku, gal ir užsienyje kas nors ten pasakytų kažką apie valdžią, tačiau nebūna viskas taip jau paprasta. Kadangi ta valdžia gali būti ne tokia ir tau pažįstama. Visų pirma, tu nieko nesupranti, todėl nereaguoji, visų antra – ir taksistai žino, kad tu nieko nesuprasi, todėl nieko nesako. Be to, jie nori sukurti tau kuo geresnę atmosferą, kad tu galėtum gauti komfortą, o paskui už jį smagiai susimokėti“, – sako Ona.

Keisti paveikslėliai

Rita pasakoja, kad ją labiausiai visada glumina vizualinė taksi mašinų dalis. „Nesvarbu, ar tai būna labai senas automobilis, ar visiškai naujas, mane stebina, kaip jie sugeba vienoje vietoje sukurti tiek daug kičo. Visada apie tai galvoju, kai įlipu į taksi. Niekada nebūna mašinų, kuriose viskas būtų gerai. Būna arba bent truputį kažkas negerai, arba negerai būna viskas. Pavyzdžiui, tos porno kortos, kurios būna suklijuotos šalia Jėzaus kortų, ir dar šalia kokių nors kaukolių ir juodojo metalo. Tikrai nesmagiausia visada būna tos nuogų mergų nuotraukos, man, kaip moteriai, atrodo tai įžeidžiantis dalykas. Aš tik noriu nuvažiuoti į reikiamą vietą, o kodėl turiu žiūrėti į tas moteris žeminančias nuotraukas. Akivaizdu, kad pas daugybę šį darbą dirbančių žmonių pritrūksta tos kultūros“, – sako moteris.

Palikite atsiliepimą