Metas išsirinkti vestuvinius žiedus? Keli patarimai jums

Vestuviniai žiedaiKiekviena sužadėtinių pora susiduria su panašiais klausimais: kaip apsirengti, kaip viską papuošti, kokį maistą, muziką ir veiklą suorganizuoti… tačiau ne ką mažiau svarbus yra ir vestuvinių žiedų pasirinkimas. Šis procesas gali užtrukti kelis mėnesius, bet jį įmanoma sutrumpinti iki kelių valandų. Tereikia žinoti kelias pagrindines technines žiedų savybes ir ypatumus.

Viena iš detalių, kurias turi vestuviniai žiedai – metalas. Jo pasirinkimas gali lemti žiedo patvarumą, nešiojimo be korekcijų laikotarpį. Jeigu planuojate vestuvinį žiedą dėvėti kartu su sužadėtuvių, patartina rinktis tokio paties metalo žiedus, nes skirtingi metalai gali daryti žalą vienas kitam. Net ir tuo atveju, jeigu manote, jog nedėvsite sužadėtuvių žiedo kartu su vestuviniu, po metų ar daugiau tas noras gali atsirasti, todėl būtų daug praktiškiau iš anksto tam pasiruošti ir vestuvinių žiedų metalą pasirinkti tokį patį, iš kurio yrapagamintas sužadėtuvių žiedas.

Turite atidžiai išsirinkti ir žiedo formą, tekstūrą, storį. Svarbiausia atsižvelgti į patogumą ir jūsų kasdienę veiklą – jeigu dirbate daug rankų darbo reikalaujantį darbą, naudingiausia būtų mūvėti smulkesnį žiedą, be išraižymų, kad niekur neužkliūtų ir nesugadintų nei aplinkinių medžiagų, nei paties žiedo. Kiekvienas žmogus patogumą suvokia labai individualiai, todėl būtų naudinga dviese su partneriu pasitarti dėl žiedo subtilybių.

Paskutiniu metu yra populiaru vestuvinius žiedus papuošti įvairiais akmenimis, tačiau ir jų pasirinkimą turi lemt ne tik grožio suvokimas, bet ir praktiškumo aspektas. Pradėkite nuo biudžeto nustatymo, nes nuo brangakmenio dydžio priklauso ir kaina – kadangi moterys dažnai nori didesnio, svarbu renkantis nesuteikti jai tuščių vilčių ir aiškiai apibrėžti, kokio dydžio akmenį bus galima įtaisyti ant žiedo. Taip pat, galima rinktis ir kitokias kombinacijas: ne vieno brangakmenio, o kelių.

Taigi, labai svarbu nebijoti ilgo pokalbio apie žiedų pasirinkimą. Reikia apsvarstyti įvairiausias gyvenimo situacijas, kurios gali turėti įtakos žiedo deformacijai, kad išsirinkę modelį galėtumėte kuo ilgiau mėgautis gražiais ir nekoreguotais žiedais.

Palikite atsiliepimą