Longboardas: ne tik sportas, bet ir gyvenimo būdas

Active24Jeigu manote, kad longboardai yra tik pramoga ar sportas, tai labai klystate. Žmonės, kurie tuo užsiima jau daug laiko, vieningai tvirtina, kad tai yra tiesiog gyvenimo būdas. Negali įsivaizduoti gyvenimo kitokio: be šio sporto. Kaiplongboardai keičia gyvenimą, ir kas tai yra būtent toks gyvenimo būdas? Kalbamės su ištikimu longboardų mėgėju.

Kaip longboardai atsirado tavo gyvenime?

Visada buvau sporto ir gatvės kultūros mėgėjas. Augau miestelyje, kuriame reikėjo daug laiko pačiam leisti, nes neturėjau brolių, sesių, tėvai irgi namie nebūdavo. Gyvenome daugiabutyje, tad turėjau daug laiko, kurį leisdavau kieme su kitais savo amžiaus bernais. Tai labai geros sąlygos megztis gatvės kultūrai, tapti tos kultūros dalimi. Tada visi ėmėme svajoti apie amerikietiškus dalykus, kuriuos matydavome per televizorių. Kažkas turėjo riedučius, kažkas turėjo riedlentę. Aš turėjau riedlentę – iš pradžių vieną pats pasidariau, paskui galiausiai tėvai nupirko ją už tai, kad visą vasarą daug dirbau. Taip užsikabinau už sporto, vėliau gyvenime turėjau visko: ir sportinių dviračių, ir paspirtukų, ir riedučių daug skirtingų rūšių, ir riedlenčių ir longboardų. Jie atėjo į gyvenimą tada, kai pasidarė populiarūs Lietuvoje.

Kiek vietos jie dabar užima?

Dabar tai yra mano gyvenimo būdas. Tai yra mano gyvenimas. Su lonboardu aš nesiskiriu nė vieną dieną, be to ir prisidedu prie veiklų, populiarinančių šį sportą ir transporto būdą.

Kaip longboardai keičia visą gyvenimo būdą, kaip pasikeičia gyvenimas?

Visų pirma, tada, kai tu sportuoji, tai tu apskritai negali gyventi kažkaip apsileidusiai. Sportas iš tavęs reikalauja fizinio pasirengimo, dėl to stengiesi turėti tvirtą kūną, stengiesi apskritai nenusilpti, sveikai maitiniesi. Kai yra vienas sportas mėgstamas, tai ir daugiau jų norisi. Be to – tai yra gatvės kultūra. Tampi žmogumi su kepure ir nusmukusiomis kelnėmis, atrodo gražu gatvės menas ir viskas, kas vyksta ne steriliose galerijose, o žmonėms prieinamose vietose ir erdvėse. Manau, kad gyvenimas turi būti atviras, vykti tarp žmonių, o ne kažkokiose anoniminėse vietose.

Koks turi žmogus būti, kad galėtų taip gyventi?

Žmogus gali būti labai įvairus, tačiau jis turi mėgti judėjimą. Nebūtina tapti reperiu ar kažkokios subkultūros atstovu. Bet labiausiai reikia ištvermės ir fizinio pasirengimo. Nes kitaip labai greitai pavargsi, imsi sakyti, kad čia ne tai veikla, ir viską numesi į šalį.

Ačiū už pokalbį.

Vienas atsiliepimas apie “Longboardas: ne tik sportas, bet ir gyvenimo būdas

  1. Longboardai dažnai domina vaikus. Tai gerai, nes bandydami įvairias veiklas vaikai daugiau juda, sportuoja ir taip stiprina savo kūną ir sveikatą. Manau, reikėtų skatinti savo vaikus užsiimti įvairiu sportu.

Palikite atsiliepimą