Lipdukų lyderis

Lipnios etiketės yra labai norimas produktas tarp įvairių verslo sričių. Pačios populiariausios etiketės nuo seno yra spausdinamos ant popieriaus, dėja dėl tam tikros technologijos šios etiketės gali būti spaudžiamos tik ant tam skirtų spaudos mašinų. Norint atsispausdinti popierinių etikečių reikia užsisakinėti didžiulius kiekius – nuo keliolikos, kartais ir kelių šimtų tūkstančių. Vidutinėms ir smulkioms Lietuvos įmonėms tokie kiekiai yra tiesiog per dideli.

Spaustuvė iPRINT gali pagaminti popierinius lipdukus ant rulonėlių nors ir nuo 1000 vnt. Toks naujas žingsnis spaudos srityje atveria kelią daugeliui Lietuvos įmonių naudoti popierines etiketes savo produkcijai. Ši spaustuvė užsiima reklamos ir spaudos gamyba, todėl gali padėti visais reklamos klausimais. Nuo etikečių iki didžiulių reklaminių tentų.

Galimybę gaminti skirtingus lipdukus turi nedaug spaustuvių. Šioje spaustuvėje galite užsisakyti sienų lipdukų, vitrinų matinimo lipdukų, įvairių produkcijos ar kitų rūšių lipdukų. Pati populiariausia lipdukų produkcija yra lipnios etiketės, todėl iPrint spaustuvė jose specializuojasi geriausiai. Jiems pavyko suderinti kokybę, greitį ir kainą.

Norėdami užsisakyti lipnių etikečių užtenka susisiekti su vadybininku ir iPRINT dizaineris paruoš jums lipnių etikečių maketą, už vienos ar dviejų dienų jau turėsite atspausdintas etiketes, paruoštas klijuoti ant Jūsų produkcijos.

Palikite atsiliepimą