Kūrybinės idėjos, kurios padės padidinti jūsų reklamos gamybą

Organizuokite savo komandą ir darbo eigą

Kai jūsų komandos nariai supranta savo vaidmenis ir su jais susijusias pareigas, jie greičiausiai ras būdų, kaip pagerinti savo veiklą. Komandų vadovai gali pagerinti savo skyrių darbą įdiegę projektų valdymo programinę įrangą, kuri padeda racionalizuoti procesų srautus, sekti projektų tvarkaraščius ir valdyti administracines užduotis, pavyzdžiui, planuoti susitikimus ir tvarkyti komandos kalendorius. Projektų valdymo programinė įranga gali padėti vienu metu valdyti ir teikti ataskaitas apie kelis projektus, nesvarbu, ar jie skirti klientams, ar agentūroms. Galite nustatyti projekto darbo eigą, priskirti užduotis komandos nariams, stebėti jų pažangą ir gauti įspėjimus, kai kas nors nepavyksta. Daugelis projektų valdymo įrankių integruojami su trečiųjų šalių programomis, todėl galite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius ir darbo eigą atitinkančią programinę įrangą. Reklamos gamyba ir ekspertės patariamai.

Automatizuoti turto gamybą

Reklamos gamybaAutomatizavimas leidžia jums sukurti konkrečius procesus, kurie yra sukurti taip, kad būtų vykdomi pakartotinai be jokio žmogaus įsikišimo. Tai gali padėti jums sutaupyti laiko ir pinigų, nes sumažėja žmogaus sąveikos ir priežiūros poreikis. Kūrybinėms komandoms automatizavimas dažnai gali būti naudingas naudojant iš anksto sukurtus šablonus. Pavyzdžiui, jei jūsų komanda reguliariai kuria siužetines lentas, vertėtų sukurti iš anksto parengtą šabloną, kuris leistų komandos nariams lengvai pasirinkti reikiamus siužetinės lentos stilius, įskaitant iš anksto užpildytą turinį, šriftus ir spalvas. Iš anksto parengtus šablonus taip pat galima naudoti siekiant automatizuoti turto, pavyzdžiui, logotipų ir animacijos, kūrimą. Pavyzdžiui, jei jūsų komanda reguliariai kuria animuotus logotipus klientams skirtoms svetainėms ir programėlėms, automatizavimas gali sutaupyti nemažai laiko, nes leidžia sukurti šablonus, kuriuos komandos nariai gali lengvai pasiekti ir pritaikyti. Spausdinimo paslaugos ir kartoninės pakuotės kiekvienam reklamos gamintojui.

Naudokite vaizdo konferencijas

Jei jūsų komanda reguliariai rengia smegenų šturmo sesijas arba jei esate išsiskirstę į kelias vietas, apsvarstykite galimybę naudotivaizdo konferencijų įrankį, pavyzdžiui, "Zoom" arba "Google Meet", kad palengvintumėte ad hoc virtualius komandos susitikimus. Tai gali padėti sumažinti kelionės išlaidas ir kelionės laiką, o kartu pagerinti komandos bendradarbiavimą ir produktyvumą. Jei jūsų komanda reguliariai bendradarbiauja vykdydama projektus, apsvarstykite galimybę investuoti į vaizdo konferencijų sprendimą, pavyzdžiui, įmonės klasės vaizdo sistemą, kuri palaiko bendrinimo darbalaukyje, integruotą garsą ir aukštos kokybės vaizdo įrašus. Tai gali padėti sumažinti poreikį komandos nariams keliauti ir padidinti skirtingų komandų bendradarbiavimą bei efektyvumą.

Palikite atsiliepimą