Kūno odos priežiūra namuose

Kūno kremaiApie veido odos priežiūra girdima nuolat – daugelis moterų ir vyrų puikiai supranta kaip atskirti savo veido odos tipą, kokios priemonės gali padėti ir kiek dažnai jas reikia naudoti. Serumų, veido kaukių i kitokių drėkinančių produktų pilnos parduotuvės, o apie veido odos priežiūra kalbama nuolat. Net brandžios moterys randa būdų ilgiau išlaikyti odą stangrią bei elastingą. Deja, su kūno oda yra kiek kitaip – informacijos apie jos priežiūra daug mažiau, o kartais tikrai galima pastebėti, jog sausėja tiek kojos, rankos ar kitos kūno dalys. Šiurkšti oda tikrai nežavi, o dažniausiai su ja nebūna ir patogu. Jeigu norisi išspręsti tokią problemą, reikia nusiteikti, jog reikalingi bus ne tik kūno kremai, bet ir dar kelios gudrybės, kurios sugrąžins dailią, švytinčią odą.

Pirmas patarimas, kuris tikrai gali padėti džiaugtis dailesne oda yra itin karšto vandens atsisakymas maudynių metu. Nors kartais, ypač šaltuoju sezonu, norisi susišildyti įlipus į dušą ar pagulėti labai karštoje vandenyje, geriau tokį malonumą leisti sau rečiau arba visiškai atsisakyti, jei oda sausėja ir tampa ne itin daili. Ilgesnės maudynės po karštu vandeniu pažeidžia natūralų odos riebalų sluoksnį, o jis reikalingas tam, jog apsaugotų odą nuo džiūvimo, sausėjimo. Geriau vandenį naudoti kiek vėsesnį, o maudymosi metu džiaugtis dušo žėlė arba muilu, kurie papildyti drėkinančiais bei maitinančiais ingredientais. Dušo aliejus gali taip pat būti vienas geresnių variantų gražiai odai palaikyti. Nusiprausus papildomai odą pamaitinti padės kūno sviestas ar kūno kremai. Didelį jų pasirinkimą rasite čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Po maudymosi rekomenduojama visuomet švelniai odą glostyti rankšluosčiu, o ne ją stipriai trinti. Jei per stipriai trinsite odą, ji taps dar sausesnė nei buvo. Geriau švelniai ją apvalyti, palikti šiek tiek drėgna ir tuomet pamaitinti tam tikromis priemonėmis. Kūno kremai ir kitos priemonės daug geriau įsigeria, kai oda yra drėgna. Taip pat tam, kad oda būtų maksimaliai išpuoselėta ir visuomet atrodytų dailiai, reikia nepamiršti jos kartais nušveisti. Nereikia to daryti kasdien su labai aršiomis priemonėmis, tačiau sveikos sudėties šveitikliai tikrai bus geriausi pagalbininkai.

Palikite atsiliepimą