Kodėl verta įsigyti gerą monitorių

Nauji monitoriai pigiauTokiose interneto platformose kaip zeon.lt tikrai galima rasti įvairiausių priedų jūsų kompiuteriui, kuriuos įsigysite labai paprastai. Tai gali būti ir monitoriai pirkti, ir pakrovėjai, ir pelės, ir klaviatūros. Visgi monitorius – tai ne tik priedas, tai tiesiog atskiras daiktas, puikus prietaisas, lietuviškai kadaise pavadintas vaizduokliu, kuris tą ir daro – vaizduoja. Jį galima prijungti ne tik prie kompiuterio, kaip būdavo įprasta galvoti anksčiau, bet ir prie telefono, planšetės, televizoriaus ir kitų įrenginių.

Patogumas žiūrint filmus

Pirmiausia reikėtų pasakyti, kuo geri monitoriai pirkti – tai tuo, kad iš tiesų patogu žiūrėti filmus. Jeigu, kaip ir dauguma žmonių, naudojatės tiesiog ne pačiu didžiausiu nešiojamuoju kompiuteriu, tai filmams žiūrėti vertėtų įsigyti gerą didelį ir raiškų monitorių. Anksčiau žmonės naudodavo stacionariuosius kompiuterius, kurie dažnai turėdavo nemažus monitorius. Dabar yra įprasta, kuomet nešiojamas kompiuteris pasirenkamas labai nedidelis. Tiesiog norisi, kad būtų kuo patogiau, ir nešiojimuisi tikrai didelio nereikia. Vadinamieji Notebook arba ThinkPad kompiuterio dydžiai – optimalūs, norint turėti nešiojamąjį kompiuterį, su kuriuo vis dar galima patogiai dirbti su klaviatūra. Tačiau filmų žiūrėjimui galbūt norėtųsi didesnio ekrano.

Patogumas žaidžiant video žaidimus

Didesnio ekrano (naujo monitoriaus) neatsisakys ne tik sinefilai, dievinantys kiną, bet ir tie, kas mėgta žaisti video žaidimus. Dabartiniai žaidimai gali jus nukeldinti į nuostabiausią realybę, ir jūs tiesiog nustebsite, kaip puikiai gali atrodyti dabartiniai vaizdo žaidimai. Tačiau tam atskleisti tikrai vertėtų pasirinkti didesnį monitorių. Grafika ir raiška galbūt bus tokia puiki, kad visa tai primins 3D pasaulį.

Patogumas dirbant

Kam dar reikia gero didelio monitoriaus? Tiems, kas dirba su kompiuteriu ir labai kruopščiai nori matyti daugybę vaizdų. Jiems iš tiesų prireikia dirbti kuo geriau matant viską aplink. Tad tokio patogumo dirbant tikrai gali reikėti programuotojams, kurie savo smulkaus šriftą dažnai atsidaro net keliuose ekranuose. Taip pat grafikos dizaineriams, kurie dirba su vaizdu. Su vaizdu dirba ir maketuotojai, animatoriai, grafikos kūrėjai, operatoriai, montuotojai. Tai irgi žmonės, kuriems kuo didesnis ekranas – tuo geriau. Aišku, monitorius neturi būti toks didelis, kad norėtųsi dirbti nuo jo šiek tiek atsitraukus, tačiau apskritai monitorius visuomet bus svarbi darbo dalis tokio tipo darbuotojams.

Sveikiau akims

Dar labai svarbu yra tiesiog tai, kad senas prastas monitorius galbūt nėra toks sveikas jūsų akims. O nauji dabartiniai monitoriai kuriami ir atsižvelgiant į mūsų sveikatą.

Palikite atsiliepimą