Kaklo masažuoklis – puikus kaklo raumenų masažo ir mankštos derinys

Kaklo masažuoklisBėgant metams įvairūs brangūs masažuoklių modeliai po truputį dingsta iš rinkos, dažniausiai dėl didelės kainos, todėl atsirado tendencija rinktis sukamuosius masažuoklius. Šie modeliai dažnai yra sukurti taip, kad gražiai atrodytų ir būtų kuo universalesnio pritaikymo. Kad masažuokliai būtų įvairiai naudojami, juose yra naudojami rutuliukai, skirti įvairioms kūno dalims, pavyzdžiui, apatinei nugaros daliai ir kojoms, masažuoti. Tam pasiekti su kūnu besiliečiantys voleliai yra nutolę tokiu atstumu, kad jais būtų galima masažuoti platesnes sritis, susijusias su nugara ir kojomis, nes jie yra per platūs mažesniam kaklo masažuokliui.

Masažuoklis, skirtas kaklo sričiai masažuoti

Šį kaklo masažuoklį reikėtų naudoti pečių juostai, viršutinei nugaros daliai ir kitoms nedidelėms sritims. Jis taip pat skirtas naudoti ir apatinei nugaros daliai ar didesnėms kūno sritims. Įprasti masažuokliai nesiliečia prie kaklo vidurinės dalies ir pasiekia tik išorinę kaklo dalį. Dėl to visi, išskyrus didesnės apimties asmenis, patiria nuviliančią ir neveiksmingą patirtį. Be to, didesnei kūno daliai skirti masažuokliai gali užgožti mažesnę kaklo sritį ir sukelti per stiprų masažą. Užuot atsigulus ir atsipalaidavus, norint pasiekti norimų rezultatų, reikia nuolat keisti padėtį, kad būtų tinkamas kontaktas su burbuliukais. Per didelis judesių keitimas ir per didelis spaudimas gali pakenkti struktūroms ir sukelti net uždegimą.

Masažinė kaklo pagalvėlė yra sąlyginai nedidelė, lengva, neapsunkinanti ir idealiai skirta kaklo terapijai. Šis masažuoklis yra minimalistinis ir tikrai nėra pakankamai galingas giliems apatinės nugaros dalies raumenims. Su juo lengva keliauti ir jį galima patogiai naudoti sėdint mėgstamoje gulimoje padėtyje.

Visiškai atpalaiduojanti ir gydomoji patirtis – masažuoklį naudokite terapijai, skirtai ūmiems ir lėtiniams kaklo sužalojimams bei artritiniams kaklo susirgimams, kai raumenims ir sąnariams reikia masažo ir judesių derinio, kad būtų tinkamai malšinamas ilgalaikis skausmas ir atliekama reabilitacija.

Kaklo masažuoklio privalumai

Kaklo sąnariai gali sustingti dėl įvairių traumų, stuburo artritas, pervargimas arba netinkama ar dažna į priekį nukreipta galvos laikysena. Dažnai sustingę ir skausmingi sąnariai atsiranda dėl įtemptų raumenų ir reguliaraus judėjimo ar mobilizacijos trūkumo. Įtempti raumenys gali trukdyti sąnariams judėti visu judesių diapazonu, o tai trukdo tinkamai sutepti ir maitinti sąnarius. Sąnariai, kuriuose nėra tinkamo judesio, ilgainiui gali degeneruoti. Net palyginti jaunam žmogui dėl ilgo neveiklumo gali išsivystyti sąnarių degeneracija arba ankstyvasis kaklo osteoartritas, o šių problemų vis dažniau pasitaiko dėl dažno kompiuterio naudojimo darbe ar namuose. Kad palengvėtų sąnarių skausmas ir sustingimas, kaklo masažuoklis puikiai padeda atpalaiduoti raumenis ir pasyviai mobilizuojant sąnarius suteikia jiems judesio.

Palikite atsiliepimą