Kaip panaikinti lipdukus nuo automobilio

Galime pasakyti visi – lipdukai puikiai tinka įvairiems automobiliams! Augant keičiasi požiūris į gyvenimą ir vertybės; tačiau kai kurie dalykai lieka nepakitę. Tas gilaus pasitenkinimo ir susijaudinimo jausmas, kai turi galimybę išreikšti save per nuostabų automobilio apklijavimą. Tai jausmas, kuris niekada nepraeina!

Jei pažįstate šį jausmą suaugę, greičiausiai papuošėte tikrą savo kasdienio gyvenimo dalį lipduku – tai jūsų automobilis. Automobilis kažkokiu būdu tampa nauju saviraiškos pagrindu suaugus, ir tai yra neįtikėtinai pasitenkinimą teikianti ir smagi priemonė išreikšti, kas esate.

Tačiau kita tikrovės pusė yra ta, kad gali būti gana sudėtinga, ar apsigalvojote dėl lipduko, kurį užklijavote ant savo transporto priemonės, ar įsigijote automobilį su lipdukais, kuriuos norite nuimti. Deja, jie sukelia šiek tiek vargo. Geros naujienos yra tai, kad tai normalu! Automobilių langų lipdukai yra specialiai sukurti taip, kad priliptų prie stiklo paviršių ir neįtikėtinai patvarūs. Nors tai gali būti nemalonu, galima sužinoti, kaip nuimti lipdukus nuo stiklo , ir štai viskas, ką apie tai reikia žinoti!

Fenas

Jei kada nors bandėte nuimti lipduką nuo stiklo paviršiaus, tikriausiai žinote, kaip naudoti feną yra vienas lengviausių būdų jį pašalinti. Fenas įkaitina klijus ir jie vėl pasidaro minkšti, taip galite lengvai pašalinti lipduką. Viskas ko jums reikia yra elektros šaltinis ir paprastas, buitinis fenas, kuris įkaitintų vietą ant kurios yra lipdukas.

Karštas vanduo ir muilas

Neturint elektros šaltinio yra kitas būdas, kuris yra sudėtingesnis, bet vis tiek paprastas – muilas ir karštas vanduo! Karšto vandens naudojimas ant lipdukų padės suardyti lipduko lipniuosius elementus. Ši šiluma veikia kaip energijos šaltinis, kuris suardo ryšius, priklijavusius lipduką prie stiklo. Tačiau norint dirbti, turi būti gana karšta.

Kadangi vanduo turi būti karštas, rekomenduojame naudoti gumines pirštines, kad karštas vanduo tiesiogiai nelietų jūsų odos. Kitas perspėjimas naudojant šį metodą – užtikrinti, kad lauko temperatūra nebūtų žema! Karšto vandens naudojimas žiemą gali pažeisti stiklą, todėl nedarykite to žemoje temperatūroje. Be to, buvo žinoma, kad staigus temperatūros pokytis į stiklo paviršių sukelia įtrūkimas, todėl įsitikinkite, kad stiklo temperatūros pokytis nebus per didelis.

Užpylę karšto vandens, turėtumėte matyti, kaip lipdukas pradeda slysti nuo lango, paimkite saugų stiklo skudurėlį ir naudodami muilą jį nuvalykite. Muilas yra natūrali paviršiaus aktyvioji medžiaga, tai reiškia, kad jis padeda sumažinti medžiagų paviršiaus įtempimą. Atsargiai užtepkite muilą ant lipduko ir tai padės išlaisvinti jį nuo lipnių jungčių, susidariusių su stiklu.

Baigę būtinai nusausinkite vietą sausu rankšluosčiu, kad neliktų nemalonių dėmių. Valant klijus gali užtrukti keletą papildomų minučių, kol jie bus pašalinti nuo stiklo.

autoPRINT gali nuvalyti ir pašalinti senus lipdukus nuo automobili, taip pat galime pasiūlyti reklamos ant automobilio paslaugas. Ieškote kas gali pagaminti lipduką ant automobilio? Susisiekite su autoPRINT ir mes tikrai padėsime.

Palikite atsiliepimą