Kaip išsirinkti tinkamiausius roletus?

Kiekvienas iš mūsų siekiame, jog namai kuriuose gyvename atrodytų jaukūs, tačiau tuo pačiu būtų ir praktiški. Tikriausiai įsivaizduojate, kokį didelį skirtumą tam, kaip atrodo jūsų kambarys, gali padaryti teisingai parinkti roletai ar romanetės. Tačiau kaip gi teisingai juos išsirinkti, į ką atkreipti dėmesį? Apie visa tai pabandysime pakalbėti šiame straipsnyje, tad skaitykite iki galo ir galbūt surasite tą informaciją, kuri jums būtų naudinga.

RoletaiAr žinojote, jog roletai gali pakeisti erdvę vizualiai – t.y. jūsų kambarys gali atrodyti mažesnis arba didesnis vien dėl to, kokius roletus pasirinkote? Viskas priklauso nuo spalvų ir dizaino. Šviesios spalvos visuomet suteikia didesnės erdvės jausmą, todėl jei norite, jog virtuvė ar svetainė atrodytų didesnė, rinkitės baltos, gelsvos ar panašios šviesios spalvos roletus. Tiesa, turėkite omenyje, jog tokius roletus daug lengviau išteplioti, ant jų geriau matosi įvairios dulkės, todėl jie reikalaus ir intensyvesnės priežiūros. Be to, šviesūs roletai taip pat praleis daugiau šviesios į jūsų patalpas, tad jei norite mėgautis visiška tamsa su nuleistais roletais, šis pasirinkimas nebus labai praktiškas. Jei norite, jog kambario erdvė atrodytų jaukesnė ir mažesnė, būtinai rinkitės tamsių spalvų roletus – juodus, mėlynus, vyšninės spalvos ir pan. Jie nereikalauja tiek daug priežiūros ir suteiks jums maksimalią apsaugą nuo pašalinių žvilgsnių ir nepageidaujamų saulės spindulių.

Ką reikėtų žinoti renkantis roletus? Na, be jokios abejonės jums reikėtų žinoti tikslius savo langų išmatavimus. Nors tai ir atrodo lyg itin paprasta užduotis, tačiau tiksliai išmatuoti langus gali būti ne taip paprasta. Viskas bus gerai jei turite standartinius langus – tuomet roletus gaminanti kompanija tikrai supras reikiamą dydį, net jei būsite keliais centimetrais nuklydę į šalį. Tačiau jei jūsų namuose yra sumontuoti nestandartinio dydžio langai, rekomenduojame išsikviesti specialistu į namus tam, jog jie apžiūrėtų ir išmatuotų langus, įvertintų montavimo darbus.

Roletų montavimo darbai yra taip pat svarbi dalis – netinkamai sumontuoti roletai prastai funkcionuos ir neatliks savo funkcijų taip, kaip turėtų. Todėl rekomenduojame neeksperimentuoti ir nebandyti roletų montuotis patiems – patikėkite šią funkciją profesionalams. Prieš užsisakant roletus galite sutarti, jog ta pati kompanija, kuri juos gamins, juos ir sumontuotų. Tikėtina, jog tokiu būdu sutaupysite pinigų. Be to, prieš galutinai nuspręsdami iš kur užsisakyti roletus, nepatingėkite investuoti šiek tiek laiko ir perskaitykite atsiliepimus internete.

Palikite atsiliepimą