Geriausi SEO optimizavimo specialisto klausimai ir atsakymai

Kas yra tas SEO?

Iš anglų kalbos išvertus SEO žodį, tai reiškia paieškos sistemos robotų optimizavimas. Google paieška turi savo robotus ir algoritmus, pagal kuriuos galima savo svetainę iškelti į pirmas pozicijas. Žinodami įvairius būdus ir techninius sprendimus SEO specialistai gali optimizuoti jūsų svetainę. Kai visi techniniai optimizavimo darbai yra atliekami, tada klientas gauna savo verslui naudą ir jo verslas yra matomas google paieškoje. Kol neatliekate SEO optimizavimo, tol jūsų svetainė yra visiškai nematoma jūsų klientas, kurie galėtu nupirkti jūsų prekę ar paslaugą.

Kodėl yra naudingas SEO optimizavimas?

Potenciali nauda investuoti į SEO optimizacija yra kiekvieno verslo privalomas dalykas, jeigu jis nori parduoti savo prekę arba paslaugą. Tinkamai atlikta optimizacija, po kurio laiko jūsų Google paieškoje atsidurs pirmame puslapyje, o būnant pirmame puslapyje gausite apčiuopiamą naudą, o nauda yra tokia, kad sulauksite daugiau lankytoju į savo svetainę, kurios galėsite konvertuoti į parduotas prekes ir paslaugas. Visais atvejais SEO yra daromas dėl verslo plėtros ir klientų gavimų, bei pardavimų.

Ar jūsų verslui reikia SEO paslaugų ?

Jeigu jūs prekiaujate turguje braškėmis, tada vargu ar jūsų tokiam verslui reikia puslapio ir SEO optimizacijos. Žinokite viena, jog anksčiau buvo naudojami kiti įrankiai pasiekti klientą ir padaryti pardavimą, tai buvo turgus prekyvietės kioskai ir kioskeliai. Tie laikai jau praėjo, nes dabar mus valdo skaitmena ir skaitmeninis pasaulis. Vėlgi tas pats jūsų braškių verslas gali būti perkeltas į internetą ir sukurta interneto svetainė, kurioje būtų atliekami visi SEO sprendimai, o jūsų braškės būtų parduodamos daug greičiau, nes dabar žmonės renkasi pirkti internetu. Šiais laikais SEO optimizacija ir internetinė prekyba eina koja, kojon išvien.

Kiek uždirba SEO ekspertai ?

Lietuvoje yra labai daug SEO ekspertų ir specialistų kurie gali optimizuoti interneto svetaine. Žinokite, jog kiekvienais metais interneto srautas vis didėja ir paklausa tik auga, todėl ateityje reikės daugiau SEO specialistų. Atlyginimai yra labai įvairūs. Žinome, jog žalias žmogus, kuris realiai neturi bendro supratimo apie SEO gali gauti į rankas nuo penkių šimtų eurų ir jo alga kiekvienais metais kyla, tai nuo tokios sumos gali pakilti iki aštuonių šimtų eurų po metų ar mažiau. Kieti SEO optimizavimo specialistai uždirba ne viena dešimtį tūkstančių, o užsienio rinkose sumos yra kur kas didesnės, nei Lietuvoje. Jeigu galvojate apie tokia perspektyva, tai žinokite, jog SEO sritis ir paieškos optimizavimas yra labai perspektyvi specialybė. Iš esmės, jeigu jums patinka kompiuteris ir su jo dirbti bei mokytis tada jums toksai darbas gali būti puiki paskata ne tik mokytis, bet uždirbti pinigus, o galbūt įkurti savo verslą

SEO paslaugos su garantija Digital Star agentūroje

SEO ir internetinio marketingo agentūroje Digital Star dirba patyrę ir kvalifikuoti Google reklamos (SEM) ir optimizacijos paieškai specialistai. Svetainių optimizavimo paslaugoms yra teikiamos garantijos – jeigu yra nepasiekiami prognozuoti raktinių žodžių pozicijų Google organinėje paieškoje pozicijų rezultatai – yra nemokamai dirbama iki tol, kol jie bus pasiekti. Užsakovas nemoka už šiuos darbus.

Digital Star agentūra dirba su vidiniu, išoriniu bei vietiniu (Google my business) optimizavimu. Atliekamos tik Google leistinos ir rekomenduojamos strategijos

Palikite atsiliepimą