Geriausi lauko sėdmaišiai

SėdmaišiaiKiekvienas pagalvojęs apie sėdmaišius tikriausiai pirmiausia susikuria asociacijas su patogumu ir linksmai leidžiamu laiku. Tačiau teisingai pasirinktas sėdmaišis gali būti ne tik patogumas, tačiau ir graži dekoracija jūsų namams. Ta pati taisyklė galioja ir kai radare atsiduria lauko sėdmaišiai – jūsų terasa ar prieangis gali kardinaliai pasikeisti ir tapti tiesiog traukos tašku namuose.

Jums tikriausiai gali iškilti natūralus klausimas – kuo skiriasi paprasti sėdmaišiai kuriuos laikote savo namuose nuo lauko sėdmaišių, kurie puikiausiai gali būti lauke kad ir kiaurą parą? Lauko sėdmaišiai paprasčiausiai yra pripildyti kita medžiaga. Viduje esantys standartiniai sėdmaišiai dažniausiai yra užpildyti paprasčiausiu putplasčiu, kai tuo tarpu lauko sėdmaišiai yra užpildomi su polistireno gabaliukais, kurie yra daug atsparasni aplinkos veiksniams. Taip pat dažnai skiriasi ir medžiaga, iš kuriuos siuvami sėdmaišiai – lauko sėdmaišiai dažnai būna odiniai.

Kur įsigyti lauko sėdmaišių?

Kuomet visame pasaulyje siaučia pandemija ir rekomenduojama likti namuose, sėdmaišius, kaip ir bet kurią kitą prekę geriausia pirkti internetu. Tiesa, jei situacija būtų kiek kitokia, prieš pirkdami sėdmaišį jūs norėtumėte jį išbandyti ir ant jo pasėdėti. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog visi sėdmaišiai yra itin panašūs į vienas kitą ir didelio skirtumo tarp jų nepajusite, todėl reikėtų vadovautis vien kaina, tačiau tai toli gražu nėra tiesa.

Visų pirma sėdmaišiai gerokai skiriasi savo dydžiu. Ir ne, čia negalioja ta taisyklė, jog kuo didesnis, tuo geresnis. Net jei terasoje ir turite pakankamai vietos tam, jog pasistatytumėte gigantišką sėdmaišį, tai dar nereiškia, kad būtent tokio jums ir reikia. Itin dideli sėdmaišiai gali būti nepatogūs, jūs juose galite tiesiog paskęsti. Iš kitos pusės, taip pat nepatogūs gali būti ir labai kompaktiški sėdmaišiai, kuriuose sėdėti nebus komfortiška. Dėl šios priežasties rekomenduojama prieš perkant išbandyti daiktą savo kailiu.

Ne ką mažiau svarbu ir medžiaga, iš kurios padarytas sėdmaišis. Kaip ir minėjome, lauko sėdmaišiai dažniausiai yra gaminami naudojant odą, tačiau oda odai nelygu ir ją taip pat reikėtų pajausti savo kailiu. Vienas aptraukimas gali pasirodyti pernelyg kietas, kitas gali būti per daug slidus ir t.t..

Kol nėra galimybes savo rankomis pačiupinėti daiktų, rekomenduojame į pagalbą pasitelkti išsamius aprašymus ir atsiliepimus internete. Jei pavyktų rasti vaizdo apžvalgą, būtų išvis puiku. Tokiu būdu susidarysite objektyviausią nuomonę, kokia tik įmanoma šiuo laikotarpiu.

Palikite atsiliepimą