Merino vilnos pledas kūdikiui

Pledas kūdikiuiVaiko atėjimas į pasaulį, kiekvienam iš mūsų yra pats svarbiausias įvykis gyvenime. Puikiai suvokiame, kad tai akimirka, kuri jau niekuomet nepasikartos. O kiekviena gyvybė yra tikras stebuklas, kuris mums suteikia ne tik džiaugsmo, tačiau ir gerokai įpareigoja. Be jokios abejonės, šiuo atveju kalbame ne apie ką kitą, kaip tik vaiko auginimo rūpesčius, kurie gali būti tikrai labai sudėtingi.

  1. Pirmoji gyvenimo diena. Šiuo metu mažylis turi išmokti ne tik kvėpuoti savarankiškai, tačiau ir maitintis. Puikiai suvokiame, kad tai yra labai didelis iššūkis ne tik kūdikiui, tačiau ir jo mamai. Nuostabu, jei pieno gamyba ir reprodukcija vyksta sklandžiai ir be didesnių rūpesčių. Tačiau, tokia situacija susiklosto tikrai labai retai. Drąsiai galima teigti, kad šiuo metu bus visko. Tokia jau ta gyvenimo kelionės pradžia.
  2. Miegas. Gerai žinome tai, kad miegas kiekvienam iš mūsų yra bemaž vienas iš svarbiausių veiksmų gyvenime. Nuolat kalbama apie jo kokybę, sąlygų užtikrinimą bei panašius dalykus. Puikiai suvokiame tai, kad miegas naujagimiui yra vienas iš pačių svarbiausių faktorių, garantuojančių stabilų jo augimą ir vystymąsi. Tai reiškia, kad turi būti užtikrinamos visos palankios sąlygos kokybiškam jo miegui. Šiuo klausimu puikiai tinka merino vilnos pledas. Jis švelnus, natūralaus pluošto ir nedirgina itin jautrios kūdikio odos bei kvėpavimo takų. Kita vertus, apgaubtas šiltu audiniu mažylis jaučiasi saugus, tarsi ir toliau būdamas “mamos pilvelyje”.
  3. Pirmoji kelionė ir laikas naujuose namuose. Puikiai žinome tai, kad gimus vaikui ir nesusiklosčius jokioms komplikacijoms į namus jau galima keliauti vos po 2 dienų. Drąsiai galima teigti, kad tai vėl bus tarsi naujas etapas tėvams. Šalia nebus jokio ligoninės personalo ir visa atsakomybė bei rūpestis guls tik ant jūsų pečių. Būtina suvokti tai, kad baimintis čia tikrai nereikėtų. Patikėkite, tiek jūs, tiek ir mažylis namuose jausis kur kas geriau. Savas kvapas, sava aplinka ir savi daiktai kaip mat nuteikia maloniai.

Skaityti toliau