Kodėl verta turėti oro kondicionierių namuose?

Kartais žmonės gali paklausti: ,, kam yra naudojami oro kondicionieriai"? Oro kondicionierius yra sistema, kuri gali atvėsinti patalpas, pašalindama iš patalpos šilumą ir išnešdama ją į lauką. Kondicionieriai naudojami namuose, ofisuose, mokyklose ir dar daugelyje vietų. Reikėtų nepamiršti, kad kondicionieriai skirti ne vien patalpoms vėsinti, tačiau suteikti ir sveikesnį oro klimatą.

Sumažinama drėgmė

KondicinionieriaiVienas iš pagrindinių kondicionavimo sistemų privalumų, kad jos gali sumažinti esamą drėgmę patalpose. Gyvenant patalpose, kurios apsaugotos nuo drėgmės, gali pagerinti Jūsų sveikatos būklę. Didelė drėgmė yra susijusi su pelėsiu, saulės smūgiais, dehidratacija ir dulkių erkutėmis.

Sumažinama astmos priepuolių tikimybė

Kiekvienas oro kondicionierius turi filtrą, kuris filtruoja ir dezinfekuoja orą, kuriuo mes kvėpuojame. O tai padeda sumažinti astmos priepuolių tikimybes, kadangi yra šalinamos dulkės, žiedadulkės ir užkertamas kelias pelėsiui ir jo augimui. Pelėsis yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl gali kilti alergenų reakcijos ir problemos su kvėpavimu.

Skaityti toliau