Estetinis plombavimas – galimybė susigrąžinti gražią šypseną

Bendraudami su kitu žmogumi mes nejučia žiūrime į jo burną. Tai refleksas, kadangi būtent iš jos ateina žodžiai, kuriuos girdime. Natūralu, kad matyti neestetišką burnos ertmę yra gana nemalonu. Estetinis plombavimas, dantų balinimas, implantacija ir kitos paslaugos gali padėti susigrąžinti nuostabią šypseną, kuri, tiesa, svarbi ne tik lankstesniam socialiam gyvenimui, tačiau tuo pačiu ir tinkamam žmogaus organizmo funkcionavimui.

Svarbu ne tik grožiui, tačiau ir sveikatai

Estetinis plombavimas Prodentum – viena iš dažniausiai pasirenkamų paslaugų. Žodis estetika neturėtų jūsų sumaišyti. Išties, paslauga pasirenkama ne tik dėl poreikio turėti gražią šypseną. Atlikti procedūrą yra būtina tokiu atveju, jeigu asmuo nori džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu, kuris kartais gali sutrikti dėl tam tikrų dantų problemų.

Natūralūs ir gražūs dantys

Gražūs dantys dėka ProdentumŠio plombavimo metu pagrindinis stomatologo tikslas yra kuo ilgiau išsaugoti natūralius žmogaus dantis. Tai reiškia, kad jie nešlifuojami, netrumpinami ir kaip nors kitaip nekeičiami, kadangi tikras žmogaus dantis – turtas. Pasirenkant profesionalias medžiagas norima, kad nuskilęs ar kaip nors kitaip sugadintas dantis sugrįžtų į pradinę savo padėtį. Atkuriami natūralūs dantų sluoksniai, kurie padeda sukurti kuo natūralesnę žmogaus šypseną. Stomatologo tikslas, kad nesimatytų, jog žmogaus dantys buvo koreguojama. Siekiama kuo didesnio natūralumo.

Rezultatas Jus nustebins

Šiuolaikinė medicina gali sukurti stebuklus, o vienas iš jų – dantų „atkūrimas“. Estetiškai plombuojami dantys yra tikslūs, proporcingi ir atrodo taip, tarsi jiems nieko nebūtų daryta. Sluoksnis po sluoksnio stengiamasi atkurti natūralią dantų formą ir spalvą. Klientai dažniausiai labai džiaugiasi tuo, kad tausojami natūralūs dantys. Juk nuskilus svarbiausia yra tai, kad būtų galima išsaugoti ant jau dalį savo danties. Kadangi dažniausiai nuskyla apačia, o natūralus dantis vis dar lieka „smegenyse“ – reikia kuo labiau saugoti tokius dantis, kad vėliau netektų jų keisti implantais.

Plomba turi gydomųjų savybių?

Estetiniame plombavime naudojama speciali medžiaga, kurią liaudiškai galima būtų pavadinti paprasčiausia plomba. Visi ją puikiai žinome, kadangi turbūt visiems teko plombuotis dantis, kuriuose atsiranda skylutės. Šiuo atveju viskas gana panašiai, tačiau plombuojami dažniausiai priekiniai dantys ir tam, kad būtų sugrąžinta jų forma. Šiuolaikinė plomba ne tik kad sugrąžina dantuko formą, tačiau tuo pačiu prisideda ir prie karieso stabdymo bei emalio išsaugojimo. Taigi, estetinis plombavimas gali turėti kur kas daugiau pliusų.

Svarbiausia pasirinkti gerą profesionalą?

Jeigu norite, kad estetinis plombavimas būtų atliekamas kokybiškai, tokiu atveju reikia pasisamdyti gerą savo srities specialistą, kuris gali užtikrinti, kad jo suteikiamos paslaugos bus kokybiškos ir, žinoma, už priimtiną kainą, kas daugeliui yra ypač svarbu. Profesionalo paieškos dažniausiai prasideda internete, kadangi virtualioje erdvėje pateikiamą informaciją labai patogu palyginti, susisteminti ir nuspręsti į kurią kliniką planuojate eiti.

Palikite atsiliepimą