Dviračio perdažymas su kompresoriumi

Kuomet galvojate apie tai, kam galėtų būti reikalingi menteliniai kompresoriai, vertėtų galvoti nebūtinai tik apie didžiulius, masinius ir grandiozinius auto remonto reikalus, bet ir kartais galbūt apie mažesnių metalinių dalykų perdažymą, kuriam taip pat gali būti reikalingas kompresorius ir kompresoriaus nuoma. Štai, pavyzdžiui, galima persidažyti tiesiog dviratį, ir tai bus puiki praktika.

Dažna dviračių problema – nusidėvėję spalvos

Naujas kompresoriusIš tiesų, toks paprastas dalykas kaip dviračio rėmo perdažymas, atnaujinimas, gali būti puikus dalykas. Kodėl? Visų pirma, dėl to, kad tai iškart pakeis dviračio veidą ir privers dviratį atrodyti tarsi naują. Tai paprastas būdas sukurti geresnį dviračio veidą labai pigiai ir paprastai. Tad nesijaudinkite, dviratis gali būti tai, ką jūs naudojate savo reikalams prieš tai jį nebrangiai atnaujinus. Dviračiai, kurie dažnai naudojami, neišvengiamai nuolatos atsiduria įvairių smūgių zonose: kartais nutinka taip, kad jie yra apibraižomi labiausiai tada, kai pastatomi stovėti su kitais dviračiais. Kartais jiems grėsmė iškyla tada, kai jie vežami ant automobilio galo į kitą miestą. Jeigu tvirtinimo sistema bloga, tai dviratis gali labai apsidaužyti važiuojant. Ilgiau panaudotą dviratį verta atnaujinti morališkai – suteikti jam naują spalvą. Tokios priemonės kaip geri emaliniai dažai ir, pvz., Gardner Denver kompresoriai, gali labai padėti sukurti kur kas geresnį dviračio veidą.

Dviračio paruošimas dažymui

Pirmiausia reikėtų dviratį paruošti dažymui. Žinoma, reikėtų tiesiog jį nušveisti, nuklijuoti visus anksčiau buvusius lipdukus. Šveisti galima ir su specialiomis elektrinėmis priemonėmis, tai tikrai gali būti puikus būdas greitai ir efektyviai paruošti tą paviršių. Taip pat reikėtų nusukti ratus, šviesas, atšvaitus. Tiesiog dažomąjį rėmą palikti vieną šiam reikalui. Galiausiai, vertėtų pagalvoti ir apie tai, kai kurias detales geriau tiesiog apsaugoti nuo dažų su kokia lipnia juosta ar kitu apsauginiu sluoksniu, negu nuiminėti detales, jeigu tai sukelia daugiau nepatogumų.

Dažymas

Gero kompresoriaus nuoma turėtų būti svarbus žingsnis. Pavyzdžiui, menteliniai kompresoriai galėtų čisa tikti. Tinkamų dažų pasirinkimas irgi svarbus – konsultuokitės su konsultantais tokių dalių ir komponentų parduotuvėje. Gruntavimas irgi reikalingas, kad geriau laikytųsi naujasis dažų sluoksnis ir būtų atsparus visiems poveikiams. Dažymas turėtų vykti atviroje vietoje arba gerai vėdinamoje patalpoje, nes dažuose visgi yra jums kenksmingų dažų. Džiovinimas turėtų būti irgi atviroje erdvėje. Jeigu niekur labai neskubate, tuomet galima dviratį kokybiškai išdžiovinti tiesiog atviroje erdvėje. Svarbu apsaugoti, kad, pvz., vėjas ant jo nepripūstų kažko ir pan.

Palikite atsiliepimą