Dovanos iš sekso prekiu parduotuves

Ar gera dovana partneriui yra prezervatyvai? Ar galima dovanoti lubrikantą? Kokį sekso žaisliuką ar kitą dovaną iš prezervatyvų ir sekso prekių parduotuvės galima padovanoti? Štai keletas patarimų, kurie bus naudingi jums, galvojant apie tikrai karštas dovanas savo partneriui ar partnerei.

Prezervatyvai

Dovana vaikinuiTikrai puiki dovana gali būti šaunūs prezervatyvų rinkiniai. Tai tiks tiek vyrams, tiek moterims, tačiau apskritai geriau, kai tokias dovanas teikia partneriai vieni kitiems. Kas gi čia per dovanos, galbūt galvojate? Dauguma žmonių perka vienos rūšies prezervatyvus. Juos atsirenka pagal kišenę ir pagal poreikius. Kažkam reikia daug plonesnių, kad būtų jautrumas, kažkas nori didesnės apsaugos. Apskritai, vertinama, ar jie patogūs. Dažniausiai, radus tinkamus, daugiau nebeeksperimentuojama, nes manoma, kad čia jau visko užtenka, ir daugiau kažko ieškoti nereikia. Tačiau ar kada nors pagalvojote, kad tiesiog vien skirtingų prezervatyvų bandymai lovoje gali sukelti labai daug malonių pokyčių? Tai gali būti jūsų poros romantiškas žaidimas, kai nuolat ieškote skirtingų prezervatyvų. Galite pabandyti sau ir partneriui padovanoti tokį rinkinį ir pamatysite, kad skirtingas sargis suteikia skirtingus pokyčius. Ypač, jeigu jis turi kokį nors grublėtą paviršių, skonį, kvapą ar kažkokius kitokius papildomus dalykus. Nepamirškite padovanoti ir lubrikanto, kuris taip pat įneš naujumo į lovos gyvenimą.

Lubrikantai

Kaip jau minėjome, lubrikantai taip pat gali būti dovana. Jie gali būti ir natūralūs, ir sintetiniai, pabandykite visokių. Pasirinkite jų su maloniu kvapu ar bekvapius, jie gali net turėti skonį.

Seksualus apatinis trikotažas

Nors esame įpratę, kad apatinį trikotažą tarsi turi dovanoti tik vyras moteriai, bet iš tiesų, kam laikytis tokio stereotipo? Jūs galite taip pat galite padovanoti seksualius stringus ar kažką įdomesnio ir vyrui. Juk, kaip atrodome lovoje, rūpi tiek vienam, tiek kitam partneriui, taigi, ir jūs galite pasirūpinti tiek savo, tiek partnerio išvaizda.

Kaip iš 50 pilkų atspalvių

Nors ši knyga jau nėra pati populiariausia, tačiau visiems, kam ji patiko, sukėlė šiek tiek permainų ir lovos gyvenime. Atsirado poreikis daugiau sekso žaisliukų panaudoti miegamojo gyvenime. Vadinamieji fetišai ir BSMDdalykėliai buvo populiarūs tik porno svetainėse, o dabar jas ėmė išbandyti ir poros namuose. Taigi, jūs taip pat galite padovanoti partneriui kažką, kas nuvestų prie tokių daugialypių įdomybių lovoje. Būtinai taip ir padarykite, ir pamatysite, kaip bus smagu.

Palikite atsiliepimą