4 idėjos jaukiems namams

RomanetesNamų aplinka – mūsų ramybės oazė, kurią kiekvienas kuriamės individualiai. Nors visų skoniai skiriasi, ir bendrai nėra sutarta, kokie yra gražių namų kriterijai, tačiau viena aišku – jaukumas visada buvo ir bus vienas svarbiausių aspektų kiekvienų namų šeimininkui. Tad kaip susikurti sau malonią aplinką lengvai, be didesnių investicijų ir pernelyg ekstremaliai nekeičiant namų dizaino?

  1. Mažiau daiktų. Jei norite išryškinti gražiausias namų dizaino ypatybes ar tiesiog pasidaryti gyvenimą čia patogesnį, užteks atsisakyti nereikalingų daiktų. Iš aplinkos galite pašalinti nebenaudojamus, atsibodusius ar tai pačiai funkcijai atlikti naudojamus daiktus, bereikalingai užimančius vietą. Tuščios jos galite ir nepalikti – galbūt ji bus užpildyta kitu, labiau Jus džiuginančiu daiktu. Bet kokiu atveju, neapsikrovus bus lengviau palaikyti tvarką, o juk tvarkinga aplinka padeda palaikyti ir tvarką mintyse.
  2. Augalai. Puikus pasirinkimas, norint į namų aplinką įnešti ir estetikos, ir švaraus oro, yra gėlės ir kiti augalai. Žinoma, viso būsto jais apstatyti nereiktų, kad aplinka nebūtų per daug apkrauta. Labiausiai patartina vietą gėlėms rasti nišose, arkose, vazonus tvirtinti ant laikiklių ar dekoratyvinių grotelių, prie sienų. Taip pat galima prie lubų pakabinti vazonus su svyrančiais augalais, tačiau tai patartina daryti būsto aukštomis lubomis savininkams, nes taip pakabinti augalai sukuria žemesnių lubų efektą ir užpildo erdvę.

3.Romanetės. Klostėmis pasikeliančios užuolaidos tiks ir klasikiniam, ir moderniam interjerui. Jau senovėje Europos kilmingųjų pamėgtos romanetės suteikia žavios pietietiškos estetikos ir yra praktiškos – jomis galite reguliuoti šviesos intensyvumą. Į viršų klostėmis pasikeliančios romanetės puikiai tiks virtuvei ir mažoms patalpoms, tačiau nesuklysite jas pasirinkę ir didesnėms erdvėms. gdcreations.lt gali pasirūpinti dizainerio vizitu į Jūsų namus su audinių pavyzdžiais, audinių parinkimu, romanečių siuvimu ir jų pakabinimu, tad tokiu atveju sugaišite mažiau laiko, o rezultatas bus aiškiai matomas.

4.Apšvietimas. Pagrindinėje būsto erdvėje rekomenduotinas taškinis, dekoratyvusis apšvietimas, išryškinantis mėgstamas detales. Virtuvėje jaukumo įspūdį sukurs tik vienas ar keli, dažniausiai prie valgymo stalo esantys, šviesos objektai. Miegamajam geriausiai tiks sieninis ar reguliuojamas centrinis apšvietimas. Daugiau informacijos rasite gdcreations.lt

Palikite atsiliepimą