Vestuvių planavimas Londone

Lietuviai tuokiasi ne tik Lietuvoje, bet ir Anglijoje, Olandijoj, Nervegijoje ir kitose šalyse, kuriose gyvena. Tad ir lietuviams gali būti aktualu tokie klausimai kaip wedding car hire London, vestuvinių suknelių nuoma Londone bei kitos įprastos vestuvinės paslaugos. Kaip planuoti vestuves Londone, ar jos planuojamos taip pat, kaip planuojamos kituose miestuose, kitose šalyse? Veikiausiai, panašumų yra, tačiau ir skirtumų bei specifikos bus, tad kviečiame susipažinti su gidu, kaip planuoti vestuves Londone.

Numatykite biudžeto lubas

Automobilis vestuvių šventeiKaip ir planuojant bet kokį kitą dalyką gyvenime, pirma verta įsivertinti finansus bei numatyti tam tikras finansines lubas. Kiek jūs iš tiesų galite sau leisti, planuodami vestuves, koks bus jūsų biudžetas. Galite apsibrėžti ribas – nuo minimalaus iki maksimalaus. Mitas, kad būtinai išleisite maksimalią sumą. Jeigu viską dėsite ant svarstyklių ir svarstysite, kad, pavyzdžiui, su minimalia suma galėtumėte dar ir leisti sau vestuvinę kelionę, tai dėl to labiau turbūt ir stengsitės, o tai atves į tam tikrą komfortą. Tad taip ir stenkitės daryti, ir taip apribojimai jums suteiks daugiau galimybių bei laisvės. Paradoksalu, tačiau teisinga.

Skaičiuokite būtinus svečius

Kai turėsite numatytą biudžetą, planuokite, kiek gali atvykti svečių, ką būtina pakviesti, ką norisi pakviesti. Įvertinkite, kas jums svarbiau: kviesti kai kuriuos žmones, kuriuos neva reikia kviesti dėl mandagumo, ar kviesti gal ne tokius „privalomus“ svečius, o tokius, kuriuos jūs tiesiog norėtumėte matyti vestuvėse. Skaičiuokite šias išlaidas ir kelkite vestuves, kaip panorėsite, su tokiu skaičiumi žmonių, koks yra galimas jums, pagal biudžetą ir poreikius.

Paskirkite laiką ir datas

Svarbu iš anksto numatyti vestuvių datas ir jų trukmę. Išduosime paslaptį: kuo nepopuliaresnį laiką rinksitės, tuo mažiau kainuos absoliučiai viskas. Kadangi piko metu, populiariausiu metu rinksitės tik iš to, kas liko, o ne galbūt pigiausių variantų. Taigi, galvokite ne tik apie tada, kada būtų smagiausia švęsti, bet ir apie išlaidų ir datos santykį.

Rezervuokite mašinas

Vos tik žinosite datą – kuo greičiau rezervuokite vestuvines mašinas. Turėsite didesnį pasirinkimą ir nesusidursite su stoka, jeigu viską padarysite iš anksto. Įsivaizduokite, kokios temos vestuvių norėtumėte ir pagal tai rinkitės automobilius. Londone labai tiktų važinėti gražiomis senovinėmis, klasikinėmis mašinomis, jos puikiai tinka važiuoti karalystė primenančiais takais. Ieškokite nakvynės, ieškokite šventimo vietos taip pat nedelsdami, nes pasiūla yra didelė, bet ir konkurencija nemaža.

Palikite atsiliepimą