Vartų automatika nuo A iki Ž

Vartų automatika – moderni ir vis labiau lietuvių pajėgiama technologija, kuri pasirenkama tuomet, kai įsirengiami vartai. Itin platus skirtingų vartų pasirinkimas užtikrina, kad kiekvienas asmuo pagal savo pageidavimus nesunkiai atras tokius, kurie jam labiausiai tinka.

Kokybiški automatiškai valdomi vartai gali garantuoti kur kas didesnį saugumą, o šiuolaikiniame pasaulyje tai yra ypač svarbu. Jeigu nežinote, kokie Jums labiausiai tinka – konsultacija su profesionalu gali būti neįkainojama.

Vartų automatika yra gana individualus pasirinkimas. Juolab, egzistuoja skirtingų vartų automatika, kuri gali palengvinti gyvenimą skirtingose sferose: tiek paprastiems asmenims, tiek verslininkams, kurie ieško modernių vartų atidarymo būdų.

Vartų automatika1. Varstomų vartų automatika. Tai pats dažniausias automatinių vartų pasirinkimas, kadangi žmonės ieško paprastesnių būdų, kurie ne tik padėtų darinėti vartus, tačiau tuo pačiu ir suteiktų papildomą namų teritorijos funkciją. Vartų automatika paskutiniu metu išpopuliarėjo itin aktyviai, kadangi pačios įrangos kaina nėra labai didelė – žmonės įvertino galimybes.

2. Kelio užtvarų automatika. Greta tam tikrų pastatų dažniausiai yra įsikūrusios privačios aikštelės, kuriose mašinas gali statyti tik tam tikri asmenys. Tokiu atveju reikalinga kelio užtvarų automatika, kuri atsirado tuomet, kai asmuo naudoja tam tikrą raktelį, kodą ar panašiai. Tokia automatinė sistema yra labai patogu tiems, kurie stato savo mašinas. Tuo pačiu tai būdas išvengti tų, kurie neturi teisės sustoti tam tikroje vietoje.

3. Garažo vartų automatika. Garažo vartų automatika išpopuliarėjo ne taip ir seniai, tačiau šiuo metu daugelis žmonių džiaugiasi, kad gali greitai ir paprastai atidaryti savo vartus. Paprasčiausiai, lietingomis dienomis netenka darinėti vartų. Smulkmena, bet labai maloni.

4. Stumdomų vartelių automatika. Jeigu Jūsų kieme yra nedideli varteliai, kurie atitveria Jūsų namų teritoriją nuo lauko aplinkos – rekomenduojama taip pat įsigyti įprastus vartelius, kurie gali būti valdomi nuotoliniu būdu vieno mygtuko paspaudimu.

5. Pramoninių vartelių automatika. Galiausiai, pramoninkai renkasi automatinius vartelius gana dažnai. Tai bene pats patogiausias būdas greitai atlikti tam tikrus darbus.

Skirtingiems poreikiams siūloma ir skirtinga technika, kuri padeda kasdienybėje atliekamus darbus padaryti kur kas paprastesniais ir greičiau atliekamais.

Didžiausias automatinių vartų pliusas yra tai, kad juos gana paprasta valdyti paprasčiausiai vieno mygtuko paspaudimu. Šiuo metu net nereikia būti arti vartelių, kadangi technika labai sėkmingai veikia ir nuotoliniu būdu. Valdyti vartus galima naudojantis viena iš šių priemonių:

Telefonas. Valdyti telefonu yra labai patogu, kadangi net ir būdamas labai toli nuo savų namų galite atidaryti vartelius. Nereikia darytis kelių skirtingų pultelių, kadangi atrakinti telefonu gali visi į kurių telefonus bus suvesti specialūs duomenys. Tai itin patogus variantas.

Pultelis. Pulteliai dažniausiai pasirenkami tuomet, kai greta namų montuojami garažo vartai. Vieno mygtuko paspaudimu atidarysite garažo vartus, kai būsite greta jų.

Magnetinė kilpa. Šiuo metu daug kur vietoj kodų yra montuojamos magnetinės kilpos, kurios labai patogios dėl savo universalaus dydžio ir paprasto naudojimo.

Kodinė klaviatūra. Galiausiai, kodinis atrakinimas yra bene seniausias būdas atrakinti vartus. Visgi, tikrai neprasčiausias, kadangi niekada neteks pamesti raktelio, kortelės arba telefono.

Natūralu, kad ieškodami patogumo žmonės renkasi tą variantą, kuris leidžia paprasčiau ir greičiau atrakinti vartus dar būnant toli nuo savo namų. Ir jokio skirtumo, ar tai kiemo, ar garažo vartai.

Didelis pliusas ir tai, kad automatiniai vartai tarnaus ilgai ir nereikalauja jokios ypatingos priežiūros ar priemonių. Daugiau informacijos: www.vairema.lt

Vienas atsiliepimas apie “Vartų automatika nuo A iki Ž

Palikite atsiliepimą