Skirtingų batų rūšys – kiekvieno pasirinkimui

Auliniai bataiIš tiesų, moteriška avalynė būna labai įvairi. Tai gali būti sandalai, aukštakulniai, sportinio ar klasikinio tipo bateliai, aulinukai ar net kerzai. Kiekvieni iš šių batų turi savo progą ir vietą. Ne veltui yra sakoma, jog tikros moters spintoje turėtų būti bent tuzinas skirtingų batų. Nors šiais laikais vis populiaresnis minimalistinis gyvenimo būdas ir siekis atsisakyti daiktų pertekliaus, iš dalies toks posakis vis dar yra teisingas.

Batai, nesvarbu ar tai būtų aulinukai ar sportbačiai, turi labai tikslią savo paskirtį. Tai reiškia, jog negalite avėti tų pačių batų eidamos į darbą, kaip ir eidamos pasivaikščioti į parką ar sportuoti, antraip jausite diskomfortą. Tam, kad to išvengtumėte, siūlome greitai apžvelgti populiariausius batų tipus ir jų naudojimo paskirtį.

Klasikiniai bateliai

Paslaptis slypi pavadinime – jie yra klasikiniai. Su jais galbūt ir negalima eiti į vakarėlį ar pobūvį, tačiau jie puikiai tiks avėjimui darbe ar susitikimui su drauge kavinėje. Gaila, tačiau klasikiniai batai dažniausiai nebūna labai patogūs. Iš kitos pusės, jie nebūna ir labai brangūs, todėl viskas logiška. Tokie bateliai dažniausiai gaminami iš odos arba verstos odos, atrodo pakankamai dalykiškai ir neiššaukiančiai.

Aulinukai

Aulinukai dažniausiai dėvimi vėsiuoju metų laiku, nors prie kai kurių aprangos stilių juos galima sutikti ir vasarą. Aulinukai atrodo gerai, o tuo pačiu yra ir labai praktiški. Dažnai jie yra nepralaidūs vandeniui, turi aukštesnį kulniuką, todėl su jais galite drąsiai žygiuoti į miestą net ir lietingą dieną. Panašiai kaip ir klasikiniai bateliai, aulinukai dažniausiai yra skirti avėjimui darbe ar neįpareigojančiam laiko leidimui mieste.

Sportiniai bateliai

Nors pats pavadinimas sufleruoja, jog šie bateliai turėtų būti skirti sportui, tačiau jų funkcionalumas toli gražu nėra apribotas aktyviomis fizinėmis veiklomis. Šiais laikais sportiniai bateliai dažnai yra vadinami tiesiog laisvalaikio avalyne – daugelio moterų aprangos stilius leidžia avėti sportinio tipo batelius kiekvieną dieną. Pasaulis tikrai neapsivers, jei į darbą atvyksite ne su klasikiniais, bet su sportiniais bateliais. Žinoma, viskas turi derėti bendrame aprangos ansamblyje. Jei dėvite džinsus, prie jų puikiausiai priderinsite ir sportinius batelius, kitaip dar žinomus kaip kedus. Tačiau jei į darbą mėgstate pasipuošti kostiuminio stiliaus kelnėmis, sportiniai bateliai prie jų greičiausiai nesižiūrės.

Apibendrinant galima pasakyti, jog batų yra pačių įvairiausių – visa esmė žinoti jų paskirtį ir mokėti priderinti prie savo asmeninio stiliaus.

Palikite atsiliepimą