Papuošalai, kuriuos privalo turėti kiekviena moteris

Kiekvienos moters namuose rasite mažiau ar daugiau įvairių aksesuarų – jie didžiulė moters puošmena. Dažnai tokios menkos detalės, kaip papuošalai gali būti aprangos „vinis“ ir esmė – jie pagyvina ne tik įvaizdį, tačiau neretai gali išryškinti moters veido ar kūno bruožus bei pabrėžti akių ar odos spalvą. Nutarėme aptarti kokie aksesuarai turi būti kiekvienos moters namuose, kurie tiktų ne tik kasdienai, tačiau ir šventei.

Minimalizmas ir pompastika vienoje vietoje

Papuošalai iš famfamVisų pirmiausia, ką kiekviena moteris ir mergina turėtų turėti savo namuose – tai elegantiškas klasikinis laikrodis. Čia klasika gali būti įvairių stilių – juodas arba rudas odinis dirželis, mažas arba didelis laikrodis, auksinis arba sidabrinis laikrodis. Laikrodis bus puikus aksesuaras kiekvienai dienai, tačiau puikiai atrodys ir dalykiškoje šventėje, kur galbūt ir neužsidėsite suknelės, tačiau oficialūs marškinukai – garantuoti.

Gigantiškas kaklo papuošalas. Taip, jis būtinai turi atsirasti kiekvienos moters namuose. Tai yra puiki pagalbos ranka, kai prie mažos juodos suknelės ar vienspalvės palaidinės „kažko trūksta“. Didžiulis kaklo papuošalas taps puikiu jūsų aprangos akcentu, pabrėžiančiu šventišką nuotaiką, aprangą bei jūsų veido bruožus ir akis.

Svarbu turėti ir minimalistinių kaklo papuošalų. Mat minimalistiniai kaklo papuošalai – tai puikus pasirinkimas tiek kasdieniui nešiojimui, tiek ir prie elegantiškos pompastiškos suknelės. Labai svarbu jausti, kada verta pasirinkti gigantišką, o kada minimalistinį kaklo papuošalą. Nepamirškite derinti kontrastų – prie paprastos, vienspalvės ir neišsiskiriančios aprangos derinkit ryškius, gigantiškus papuošalus, o prie akį rėžiančių ryškių, netradicinių formų bei raštų suknelių rinkitės kuklesnius kaklo papuošalus.

Auskarai. Tikriausiai tikitės, kad paminėsime didžiulius kabančius auskarus. Jei taip – klydote. Kiekvienos moters namuose turėtų būti nedideli perliukai jūsų ausims. Tai yra be galo universalūs auskarai, kurie puikiai tiks prie beveik bet kokios aprangos. Be to, nuo seno perlai pabrėžia moteriškumą, suteikia elegancijos ir paslapties, todėl tai privalo būti jūsų papuošalų „must have“ sąraše.

Nepamirškime ir apyrankių. Rekomenduojame turėti bent vieną klasikinę apyrankę – auksas ir sidabras yra madoje visuomet, todėl minimalistinė apyrankė jūsų riešą išryškins tiek vasarą, tiek ir žiemą švenčių metu ar kasdienėje aplinkoje. Rinkdamiesi klasikinę apyrankę – niekada neprašausite pro šalį.

Palikite atsiliepimą