Padangų pirkimas

PadangosSezoniškumas kalbant apie padangų įsigijimą yra akivaizdus. Padangos būna paklausiausios pavasarį ir rudenį, kai vairuotojai savo keturračius draugus apvelka atitinkamai vasarinėmis ir žieminėmis padangomis. Jei žieminės padangos nėra šipuotos, su jomis galima važinėti ir vasarą, tačiau su vasarinėmis padangomis jokiais būdais negalima važinėti žiemą, geriausia žieminės padangos. Todėl jei nesate universalių padangų naudotojas, padangų keitimas jums neišvengiamas bent kartą per metus. Tikriausiai ne vieno galvoje iškyla klausimas – kaip tinkamai išsirinkti ir už gerą kainą nusipirkti padangas, kai pasirinkimas toks platus? Nėra vienareikšmiško atsakymo, tačiau pasistengisme pateikti keletą kriterijų, į kuriuos būtinai reikia atkreipti dėmesį perkant padangas.

Rinkitės naujas padangas

Jei skaitote šį straipsnį, vadinasi nesate padangų ekspertas ir apie jas daug nenusimanote. Būtent dėl šios priežasties jums nepatariame pirkti dėvėtas ar atrestauruotas padangas. Jos gali būti idealios būklės ir tarnautų jums dar ilgus metus bei kainuotų juokingai mažai, tačiau jūs turite nusimanyti ir suprasti ką perkate. Priešingu atveju galite likti apmulkintas ir nusipirkti niekam netinkamą gumos gabalą, kuris po pusės sezono privalės būti pakeistas. Tokiu atveju tiesiog paleisite savo pinigus į orą.

Renkantis naujas padangas, siūlome atkreipti dėmesį į tai, kokias garantines sąlygas jums siūlo pardavėjas. Dažniausiai suteikiama garantija – dėl gamybinio broko. Šie defektai ne visada yra pastebimi iš karto – jie gali “išlįsti” po mėnesio ar dvejų, todėl labai svarbu kad jūsų padangoms būtų suteikiama bent metų garantija. Nepamirškite jog garantija nebegalios jei padangas naudosite netinkamai, pvz. važinėsite su nepilnai pripūstomis padangomis, montuosite padangas ant netinkamo dydžio ratlankių ar apkrausite padangas per dideliu krūviu. Jei manote, jog tokių dalykų niekas nepastebės ir negalės įrodyti – labai klystate. Padangų ekspertai profesionaliai nustato visus šiuos pažeidimus atlikę padangų apžiūrą.

Dar vienas faktorius perkant padangas – prekinis ženklas. Kaip ir perkant kiekvieną produktą, mokate ne tik už pačią prekę, bet ir už prekinį ženklą kuris sukuria pridėtinę vertę. Kaip bebūtų, geras prekinis ženklas ne visada yra geras sprendimas. Tarkime, jei nusprendėte išleisti 200 eurų padangoms, vietoj to, kad nusipirktumėte prabangaus prekinio ženklo, tačiau vidutinių parametrų padangų komplektą, įsigykite padangų komplektą kurį puošia ne toks žinomas ir atpažįstamas prekės ženklas, tačiau turintį kur kas geresnius techninius parametrus. Daugeliu atvejų priėmę tokį sprendimą tikrai nepasigailėsite.

Palikite atsiliepimą