Mobilieji telefonai ir programėlės

Mobilieji telefonai savo techninėmis galimybėmis jau nebestebina nieko: vis tobulėjantis dizainas, sparta, talpa ir nuolat atsirandančios naujos funkcijos leidžia žmonėms ne tik būti nuolat pasiekiamiems, bet ir atlikti daugelį kasdienių darbų, tokių kaip apsipirkinėjimas, sportas, pažinčių, kontaktų paieška, naujienų skaitymas ir t. t. Bene pažangiausiai vertinama taikomoji programinė įranga, kurią turi visi išmanieji mobilieji telefonai – programėlės. Jų dėka nedideliu, į delną telpančiu įrenginiu galime daryti tikrus stebuklus. Kokios mobilių aplikacijų galimybės labiausiai praverčia kasdienybėje?

Vairuotojams

Telefonai pigiauKone labiausiai naudojamos ir didžiulę pagalbą suteikiančios programėlės – skirtos vairuotojams. Jos naudingos ne tik dėl integruotos navigacijos, bet ir dėl galimybių pagreitinti jūsų kelionę į reikiamą vietą. Prisiregistravę vartotojai gali matyti spūstis, autoįvykius, kelius, kuriuose vyksta kelio tvarkymo darbai ir pan. Mobilieji telefonai suteikia galimybę programoms prieiti prie jūsų buvimo vietos, todėl išsaugomi dažniausi maršrutai, jūs iš anksto perspėjami apie galimas kliūtis, nurodomas naujas, perskaičiuotas maršrutas, kuris neleis užstrigti eismo spustyse. Tai be galo patogu gyvenantiems didmiesčiuose, keliaujantiems po nežinomus kraštus ir, žinoma, skubantiems bei norintiems maksimaliai išnaudoti savo darbo valandas.

Sportininkams

Dar viena populiari programėlių rūšis – skirtos aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms. Jų dėka mobilieji telefonai gali skaičiuoti nueitus žingsnius, nubėgtus kilometrus, tikrinti pulsą, priminti, kad turite atlikti mankštą, sekti savo treniruočių tvarkaraštį ir t. t. Tai naudinga tiek sportininkams, tiek norintiems numesti svorio. Šių mobilių aplikacijų pagalba galite skaičiuoti kalorijas, laikytis nusistatyto rėžimo, mankštintis namų sąlygomis ir t. t.

Pramogos

Mobilieji telefonai populiarūs ne tik dėl žinučių rašymo, skambučių, el. pašto tikrinimo ar gebėjimo įsidiegti buitį palengvinančias programėles. Jie – tikras pramogų šaltinis. Šiuolaikiniai mobilių aplikacijų kūrėjai nemažai laiko investuoja tam, kad sukurtų įtraukiančius žaidimus. Beveik kiekvienas išmaniojo telefono vartotojas savo įrenginyje turi bent vieną žaidimą, kuris padeda lavinti protą, koordinaciją, geriau pažinti pasaulį. Ne paslaptis, kad smagūs žaidimukai naudojami ir kaip laisvo laiko užpildas: sėdint troleibuse, laukiant eilėje, turint pertraukėlę darbe. Būtent tai ir turi įtakos tam, kad žaidimams skirtos programėlės sulaukė tokio milžiniško populiarumo.

Palikite atsiliepimą