,,Miškų projektų“ teikiamos paslaugos

Misku projektaiUAB ,,Miškų projektai” perka mišką su žeme ar be jo visoje Lietuvoje. Taip pat įmonė teikia tokias paslaugas kaip miškotvarkos projektų rengimas, miško kirtimas, ištraukimas, atlieka sanitarinius, atrankinius kirtimus, kirtaviečių želdinimo paslaugas, teikia pagalbą norint parduoti medieną, konsultuoja miškotvarkos klausimais, vos per parą laiko skubiai įvertina mišką, perka ir parduoda medieną, malkas bei užsiima apvalios medienos prekyba. Įmonę domina tiek plynai iškirsti miškai, tiek vidutinio, brandaus ar jauno amžiaus miškai. Miško kaina dažniausiai priklauso nuo to, kaip greitai iš jo gali būti gaunama nauda. Atsižvelgiama į miško būklę, amžių, tankumą ir kitus aspektus. ,,Miškų projektuose“ dirbantys profesionalai užtikrina geras kainas ir palankias sąlygas asmenims ar įmonėms, pardavinėjantiems medieną.

Viena įmonės veiklų – prekyba malkomis. Plačiau apie ją:

Galite įsigyti beržinių, ąžuolinių, alksnio, uosio bei juodalksnio žaliavas, kurias darbuotojai pristato visoje Lietuvoje. Visus metus malkomis prekiaujanti įmonė siūlo malkas, kurios paprastai siekia apie tris metrus, o norint vykdyti užsakymą, jį turi sudaryti 30 kietmetrių malkų. Norėdami sužinoti, kokias konkrečias žaliavas šiuo metu įmonė gali pasiūlyti, visuomet galite paskambinti tinklapyje nurodytu telefono numeriu ar užpildyti užklausos formą. Kiekvienos žaliavos išskiriamas šilumos kiekis dažniausiai priklauso nuo malkų kaitrumo, o šis yra matuojamas kW.

Kiekviena žaliavų rūšis pasižymi skirtingomis savybėmis ir kaitrumu, o jei nežinote, kokios malkos yra geriausias pasirinkimas konkrečiu jūsų atveju, visuomet galite pasikonsultuoti ir sužinoti naudingos informacijos bendraudami su ,,Miškų projektais“. Daugiausiai šilumos išskiria ąžuolinės, beržinės ir uosio malkos. Būtent dėl to, šių žaliavų norint apšildyti namus jums reikės mažiau. Ąžuolinės, uosio ir beržo malkos yra priskiriamos pirmajai kaitrumo grupei. Antrajai grupei priklauso juodalksnio malkos. Jų skleidžiama šiluma nedidele dalimi skiriasi nuo jau minėtų pirmos grupės žaliavų. Trečiąją grupę sudaro liepos, baltalksnio ir panašaus tipo mediena. Tam, kad pasiektumėte aukštą šilumos lygį naudodami šio tipo malkas, jums reikės kiek dažniau vaikščioti prie krosnies ir sunaudoti didesnį malkų kiekį.

Palikite atsiliepimą