Mikroautobusai skiriasi kaina ir funkcionalumu

Jeigu jums kada prireiks išsinuomoti šiek tiek didesnę nei lengvoji mašina transporto priemonę, pamatysite, kad naujuose salonuose nuomojami mikroautobusai iš tiesų gali nudžiuginti savo kokybės sprendimai. Beveik visi jie turės tiek daug naujų bruožų, kad vėliau turbūt ir patys užsinorėsite vairuoti tokią transporto priemonę.

Beveik visuose – automatinės pavarų dėžės

Mikroautobusai nuomaiJau dabar yra gana sunku nusipirkti mašiną, kuri būtų tokia sena, kad neturėtų automatinės pavarų dėžės. Rankiniu būdu perjunginėjami bėgiai jau tampa tikra atgyvena, todėl visada smagu tiems, kas gali pasimėgauti važiuojant naujesniais automobiliais. Nuomojami mikroautobusai taip pat visuomet būna naujesni, todėl vargu, ar kur nors rasite tokių senoviškų. Jeigu teises gavote senais laikais ir su automatine pavarų dėže taip niekada ir nevažiavote, nesiįjaudinkite. Ja išmokti naudotis net nereikės laiko – pradėsite važiuoti ir jausite, kad viskas savaime vyksta, kad jūs iškart prisitaikote prie tokio vairavimo ir jums taip važiuoti yra tikrai smagu. Būna atvirkščiai, kai žmonės važinėja su vadinamaisiais „automatais“, o paskui netikėtai tenka atsisėsti prie senos mašinos vairo ir sužinoti, ką reiškia tas persijungimas „rankiniu būdu“. Štai tada ir būna tikrai daugiau vargo. Tačiau jums turbūt taip nenutiks, nes jūs seno mikroautobuso gerame salone neišsinuomosite.

Naujausi – pusiau elektromobiliai

Tačiau, jeigu sieksite inovacijų, tai nebus geresnio būdo tą pasiekti negu išsinuomoti mašiną. Gal patys dar negreit galėsite įpirkti tikrai gerą naują mašiną, o štai išsinuomoti, pasivažinėti ir pamatyti, koks jausmas su ja važiuoti – galėsite. Taigi, jums tikrai vertėtų pasibandyti važinėti su hibridiniais automobiliais. Kol kas vien automobiliais, kurie būtų elektromobiliai važinėti Lietuvoje dar neįmanoma, nes nėra pakankamai galimybių pasikrauti energijos. Tai tas pats, kas nebūtų degalinių, ir reikėtų važinėti su automobiliu be jų. Tačiau kai kur keliose vietose jau yra įrenginėjami pasikrovimo punktai. Tačiau yra hibridiniai automobiliai, kurie turi ir įprastą vidaus degimo sistemą, ir taupiuosius elektromobilio priedus. Taigi, kaip tik nuomojantis automobilį ir galite sau leisti pajusti, ką reiškia važinėti su tokio tipo mašina.

Skiriasi dydžiai

Ir žinoma, renkantis sau mikroautobusą, galėsite paiešką atlikti renkantis tikrai skirtingų dydžių mašinas. Juk mikroautobusas bus ir toks, kuriame gali važiuoti vos 5 žmonės, ir toks, kuriame telpa gana rimta kompanija. Tad turėdami aiškius poreikius, kreipkitės į autobusų ir mikroautobusų nuomos saloną, ir tikrai rasite tai, ko jums reikia.

Palikite atsiliepimą