Mašinų supirkimas – operatyvus ir patikimas

Mašinų supirkimas – greita, kokybiška ir patogi paslauga, nepaliekanti abejingų bei nusivylusių. Jeigu jūsų automobilis, motociklas ar kita lengvoji transporto priemonė yra daužta, nebevažiuojanti, neturinti galiojančio techninio paso arba jūs tiesiog norite atsinaujinti ir atlaisvinti automobilio stovėjimo vietą aikštelėje – automobilių supirkimas yra tai, ko jūs ieškote. Ši paslauga pasižymi savo operatyvumu, nes užpildžius specialią užklausos formą arba paskambinus automobilių supirkimo įmonės ar privataus asmens telefonu, pateikus duomenis apie automobilį, jau po poros minučių sulauksite supirkėjų pasiūlymų. Dera paminėti, jog automobilių supirkėjai siūlo konkurencingas kainas, tačiau visuomet didesnes nei tas, kurią gautumėte metalo lauže.

Mašinų supirkimasJums nereikės važiuoti į kitą miestą, nes apžiūrėti parduodamo automobilio iki jūsų namų ar kitos jums patogios vietos atvyks patys supirkėjai. Detaliau įvertinę automobilio ar motociklo tehninę būklę, šie pasiūlys tam tikrą pinigų sumą, o jums beliks apsispręsti, ar su sandoriu sutinkate. Parduoti seną, nebenaudojamą transporto priemonę dar niekuomet nebuvo taip lengva! Dar vienas automobilių supirkimo privalumas – dokumentų paruošimas. Jums nereikės važiuoti į įvairias įstaigas ir įforminti automobilio pardavimo proceso, nes viską už jus atliks supirkėjai. Jums teliks įsiskaityti į sąlygas ir sutarti dėl automobilio paėmimo. Ar žinojote, jog pinigus už parduotą automobilį galite gauti taip pat greitai kaip ir jį parduoti? Su jumis bus atsiskaitoma iš karto, sudarius ir pasirašius pardavimo-pirkimo aktą.

Dauguma žmonių ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse naudojasi supirkėjų paslauga. Ji yra itin populiari Baltijos šalyse, tačiau Lietuva lenkia kaimynines šalis dėl ženkliai didesnio supirktų automobilių skaičiaus. Po automobilių supirkimo paslaugos jums nereikės sukti galvos, ką daryti su nebevažiuojančia ir sena transporto priemone, nes ji operatyviai ir greitai bus perduota į patikimų žmonių rankas.

Palikite atsiliepimą