Kelionė prie jūros: ką pasiimti

Norint nuvažiuoti prie jūros su dideliu žmonių kolektyvu, pravers autobuso nuoma Klaipėda, protingai sudarytas bagažo sąrašas ir teisingai surinkti žmonės. Kaip planuoti tokią kelionę prie jūros autobusu?

Surinkti pilną autobusą žmonių

Pirmiausia reikėtų tinkamai suskaičiuoti, kas važiuos. Kadangi keleiviai galės išsidalinti autobuso nuomos kainą visi kartu, ir tuomet bus galime turėti pilnai išnuomotą autobusą. Kuo daugiau žmonių važiuos, tuo geriau. Galėsite išsinuomoti visą autobusą ir jį pilnai užpildyti – tada kainuos tikrai nedaug. Patarimas: pirma surinkti iš žmonių pinigus, tik tada nuomoti. Būsite tikri, kad galiausiai neliksite ant ledo vienas su ta savo autobuso nuoma.

Bagažas

Planuojant savo bagažą, vykstant prie jūros, reikia nepamiršti keleto svarbių dalykų.

NuomaApsaugos nuo saulės yra būtinas dalykas, kurį reikia užtikrinti ne tik vykstant prie jūros, bet ir visada būnant gryname ore. Kai karšta, saulė yra pavojinga ir gali sukelti saulės, šiluminį smūgius. Todėl reikia turėti, kuo prisidengti galvą: kepurę, skrybėlę, skarą. Reikia ir gerų akinių nuo saulės su UV filtru. Gal sėdint pačiame autobuse šių dalykų jums nereikės, bet kai jau nuvažiuosite prie jūros, tada tai bus labai reikalinga. Taip pat reikia ir kremų, kurie ne skatintų gražų įdegį, o kurie tikrai apsaugotų nuo tų pačių pavojingųjų spindulių poveikio odai.

Drabužiai taip pat turi turėti savo vietą. Geriausia visada pasižiūrėti, kokie bus orai, numatyti karščiausią ir šalčiausią oro tašką bei duobę, taip pat išsiaiškinti dėl drėgmės, ir pagal tai susidėti drabužius. Visgi, net jeigu prognozuoja gerus orus, vis tiek visada verta turėti tinkamus drabužius, kurie apsaugotų ir lietaus ar kitu atveju.

Knygos, žaidimai: ką veikti paplūdimyje. Nesvarbu, su kuo keliaujate, paplūdimyje galiausiai vien plepėti neužteks. Norėsis ir ką nors veikti. Kai kuriems žmonėms vasara patinka vien dėl to, kad pagaliau galima skaityti paplūdimyje. Kitiems vasara yra artima, kadangi tuo metu galima žaisti paplūdimyje. Tikriausiai čia patarimų nereikia: ką norėsite, tą ir pasiimsite.

Dviračiai ar kitos sporto prekės irgi gali keliauti autobusu. Ypač, jeigu pasirinkta autobuso nuoma, kuris turi specialius dviračių laikiklius, leidžiančius prie autobuso galo pritvirtinti juos. Jeigu tai tinkamai padarysite, galėsite važiuoti sau saugiai, ramiai ir laimingai, žinodami, kad prie jūros turėsite savo dviratį.

Gera nuotaika irgi turi važiuoti su jumis, todėl duokite sau žodį negalvoti apie jokius rūpesčius, o tiesiog atsipalaiduoti.

Vienas atsiliepimas apie “Kelionė prie jūros: ką pasiimti

Palikite atsiliepimą