Harmoningi ir jaukūs namai

Kiekvienų namų jaukumą kuria ne tik spalvos, apšvietimas ir tinkamas išplanavimas, tačiau ir gerai parinkti baldai, kurie iš tikrųjų sudaro didžiausią namų jaukumo dalį. Bet kuriam kambariui baldus reikia rinkti labai atsakingai ne tik juos derinant su sienų spalvomis, tačiau reikia atsižvelgti į jų funkcionalumą, užimamą vietą, kuriamą nuotaiką bei svarbiausia tarpusavio santykį. Juk viename kambaryje pastačius visai nieko bendro neturinčius baldus galima sugadinti iki tol ilgai kurtą jaukią harmoniją.

Turime keletą patarimų kaip skirtinguose kambariuose sukurti jaukią ir harmoningą aplinką.

Jaukaus praktiškumo link

BaldaiSau atsakydami į keletą elementarių klausimų iš karto palengvinsite patalpos įkūrimo darbus ir išryškinsite idėjas. Įrenginėjant tam tikrą kambarį iš karto turite nuspręsti kokią nuotaiką norite jame sukurti ir kokiu tikslu kambarys jums turės pasitarnauti. Tik žinodami tikslią patalpų paskirtį galėsite lengvai jį įrengti. Įrenginėjant svetainę dažniausiai jos paskirtis yra suburti šeimą ar draugus pokalbiui, smagiam laisvalaikio leidimui žiūrint filmą ar atpalaiduoti skaitant knygą ar tiesiog ramiai geriant arbatą bei vartant žurnalą. Todėl dažniausiai rekomenduojame rinktis gan praktiškus svetainės baldus, mat tai vieta, kurioje gan dažnai leidžiamas laikas. Svetainės baldai turėtų būti gan lengvo kolorito, minkšti ir vengiantys aštrių kampų, kurie sukelia griežtumo ir įsitempimo įspūdį.

Būtinai pastatykite toršerą, kuris be jokio abejonės priduos jaukumo pojūtį bet kokiu metų laiku. Norint išsirinkti tinkamus vonios kambario baldus labiausiai dėmesį reikėtų atkreipti į turimą patalpos plotą, kuris padės nuspręsti dėl baldų išdėstymo ir gausos. Jei vonios kambarys yra išties nedidelis, jums būtini prakštiški baldai, kurių formos yra vertikalios. Pavyzdžiui, jums gali tekti atsisakyti vonios ir tekti rinktis dušą, norint išgauti daugiau erdvės. Taip pat gan dažnai vonios kambaryje laikomą skalbimo mašiną gali tekti perkelti į virtuvę, jei joje kur kas daugiau erdvės – svarbu funkcionalūs virtuves baldai. Kalbant apie miegamąjį, nepamirškite didžiausią dalį dėmesio skirti patogiai ir minkštai lovai bei praktiškiems baldams aplinkui, kurie būtų pasiekiami ranka – sieninės lempos ir spintelės šalia lovos tai būtini daiktai kiekvienam miegajam. Nepamirškite, jog kambario tipo spinta be jokios abejonės iš karto jūsų poilsio kambariui priduos jaukumo.

Vienas atsiliepimas apie “Harmoningi ir jaukūs namai

  1. Man tai sunkiausia buvo išsirinkti grindų dangą, tinkamą mano namams. Bet radau daug informacijos apie laminatą, pasiskaičiau, pasikonsultavau su specialistais ir nusprendžiau, kad tikrai geras sprendimas, rekomenduoju!

Palikite atsiliepimą