Statybinės atliekos, kur jas dėti?

Vis dažniau girdime apie tai, kad uzfiksuojama vis daugiau asmenų išmetant statybines atliekamas ten, kur jų išmesti negalima. Kodėl taip yra? Vienas iš niuansų gali būti tai, kad asmenys dar dabar nežino, kur jas galima išpilti, taip pat ir tai, kad asmenys nenori rušiuoti ir visas šiukšles pila kartu, todėl vėliau negali jų pristatyti į tam skirtas vietas. Žmonių nebaugina ir už tai suteikiamos milžiniškos baudos. Tai ką daryti, kad asmenys neterštų gamtos ir statybines atliekas gabentų ten kur reikia? Svarbu, kad visi asmenys susipažintų su rūšiavimo galimybėmis ir principais, kad būtų aišku žinoma kaip ir kokias šiukšles galima dėti prie statybinių atliekų. Statybinės atliekos dažniausiai yra išvežamos įmonių jei tik yra toks reikalas, jos taip pat gali pristatyti ir tam skirtus konteinerius, kurių pagalba tiek patiems asmenims tiek ir įmonei darbai vyktų daug sklandžiau. Asmeniui mažiau šiukšlių mėtosi kieme, na o įmonė turi mažiau darbo jas išvežant.

Statybinių rūšiavimo principai?

Tai kaip taisyklingai rūšiuoti tas atliekas. Statybinės atliekos kaip ir visos kitos turi tam tikras kategorijas ką galima į jas dėti. Į statybines atliekas dažniausiai pakliūna dažniausiai statybose ar griovimo darbuose naudojamos medžiagos tai yra plytos, betonas, tam tikros šiltinimo medžiagos. Taip pat ir namų priemonės tokios kaip vonios, dušai, kriauklės ir visa kita. Verta paminėti, kad į šias atliekas patenka ir daugiau dalykų tačiau visas jas išvardinti būtų sunku, todėl siekiant kad rūšiavimas būtų sklandus visada rekomenduojama paskaityti įmonių užsiimančių šia veikla puslapius ar paskambinti jiems ir sužinoti ką galima dėti ir ko ne, siekiant išvengti tam tikrų nesklandumų vėliau šias atliekas pristatant įmonėms.

Apie statybines atliekas daugiau skaitykite svarista.lt bloge.

Statybinės atliekos, kas rūpinasi jų išvežimu?

Ar statybines atliekas gali išvežti privatus asmuo ar įmonė? Ar tai turi padaryti šia veikla užsiimanti įmonė? Tai padaryti gali visos pusės, kadangi galimybė vežti šiukšles yra suteikiama visiems, tačiau svarbu žinot, kur ir kada jas galima išvežti. Tiesa didelės įmonės užsiimančios statybų rinka dažniausiai bendradarbiauja su įmonėmis, kurios statybines atliekas išveža todėl jsm pačioms nereikia papildomai sukti galvos šiuo klausimu. Įmonės, kurios atliekas išveža į statybų aikšteles pristato specialius konteinerius į kuriuos ir yra kraunamos statybinės medžiagos, kad vėliau jiems patiems būtų lengviau šias šiukšles išvežti. Tiesa taip pat padaryti gali ir privatūs asmenys, jiems tereikia susisiekti su įmone, kuri šias šiukšles veža ir susitarti dėl konteinerio atvežimo ir išvežino laiko. Kas leis privatiems asmenims sutaupyti laiko tvarkant savo namus. Įmonės tokiu būdu taip pat galės kokybiškai atlikti savo darbą, kadangi atliekos bus specialiuose konteineriuose.

Palikite atsiliepimą