Šaltas asfaltas

AsaltasDuobės keliuose, tai nemenkos problemos, kurios gali kelti pavojų eismo dalyviams. Saltas asfaltas gali greitai viską išspręsti. Jis gaminamas iš junginių, kurie atsakingai atrinkti. Užlopykite duobes, kol jos netapo nelaimės priežastimi. Saugus eismas yra svarbus ne tik vairuotojams, bet ir pėstiesiems. Nemažai nelaimių nutinka dviratininkams, dėl to, kad laiku nepasirūpinta keliais. Važiuodami duobėtu keliu galite sugadinti transporto priemones. Nelygumai gali būti sunkiai pastebimi, ypač tamsiuoju paros metus. Šalto asfalto pagalba eismo sąlygas padarysite saugesnes ne tik sau, bet ir kitiems. Avarijų šiandiena būna nemažai, todėl kiekvienas turėtų daryti viską, kad jų išvengti. Asfaltas atsparus oro sąlygoms, neturės įtakos lietus ar sniegas.

Lopymo šaltu asfaltu darbai, įprastai užtrunka neilgai, žinoma, tai priklauso nuo to, kiek yra duobių ir kokio jos dydžio. Stenkitės kelią padaryti, kaip įmanoma lygesni, kad važiuoti ar eiti būtų saugu. Šaltas asfaltas gali būti naudojama ant įvairių paviršių, nesvarbu, kad drėgna ar sausa. Medžiaga kimba gerai, puikiai lopo duobes ar kitus nelygumus. Galėsite nesudėtingai ir greitai sulyginti kelio paviršių. Asfalto kaina nėra didelė, įsigykite ir išlyginkite kelio paviršių. Ilgai neužtruksite, rezultatai bus tikrai geri. Nepamirškite prieš pradėdami darbus tinkamai pasiruošti. Nepalikite šiukšlių, apnašų, viską reikėtų kruopščiai nuvalyti. Rekomenduojama naudoti šepetį, šluotą ar kitą įrankį. Asfaltas nieko nelaukiant, kada paviršius švarus, dedamas į duobes, puikiai tinka plyšių lopymui. Daugiau masės prireiks, jei yra gilūs nelygumai . Rekomenduojama pilti penkis centimetrus, gerai užsandarinti. Gali likti iškilimas, tačiau tai ne bėda, sandarinimo metu jo neliks.

Šaltą asfaltą galima naudoti ne tik ant asfalto, jis puikiai tinka betoniniams paviršiams. Ši medžiaga gali būti naudojama negaištant daug laiko. Nereikia ypatingo pasiruošimo, viskas paprasta ir greita. Nereikėtų pamiršti, kad naudojant šaltą asfaltą ant betoninio paviršiaus, jį rekomenduojama pabarstyti cementu. Jis neturėtų būti šlapias ar drėgnas, pasirinkite sausą. Naudojant asfaltą nėra reikalingi specialūs įrankiai. Darbus galite atlikti greitai paprastai, nereikia ypatingo pasiruošimo.

Reikėtų žinoti, kad yra skirtumas, kada perkate asfaltą. Žiemos metu medžiaga gali būti sušalusi. Ji turi būti atšilusi, kad galėtumėte tinkamai naudoti. Sukietėjęs asfaltas netinkamas, negalėsite lyginti duobių ar kitų nelygumų. Medžiaga gali atšilti kambario temperatūroje, kurį laiką palaikykite, kada atšils galite naudoti. Įprastai tai ilgai neužtrunka, laikas gali priklausyti nuo šalto asfalto kiekio, sušalimo, patalpų šiltumo.

Palikite atsiliepimą