Prezervatyvai kartais plyšta, kokios priežastys yra dažniausios?

Kodėl plyšta prezervatyvaiTaip, tai tiesa, prezervatyvai kartais plyšta. Suplyšęs prezervatyas gali labai stipriai išgąsdinti abu partnerius.

Tam, kad jaustumėtės saugiau ir kad išvegtumėte nepatogumų ir streso, norime supažindinti Jus su dažniausiomis sargio plyšimo priežastimis. Pagrindinė šios situacijos priežastis yra ne patys prezervatyvai, kurie tikrai daugelio atveju jeigu Jūs perkate iš patikimų parduotuvių tiek fizinių ar internetu parduotuvių yra kokybiški ir sertifikuoti, bet netinkamas jų naudojimas arba laikymas. Todėl labai svarbu išvegti šių lemiamų kalidų ir linkime Jums tikrai jų nedaryti:

Lubrikanto nenaudojimas.

Naudojant prezervatyvus ypač ilgesnio lytinio akto metu dažnai pritrūksta drėgnumo ir slidumo. Keletas kokybiško lubrikanto lašų puikiai sudrėkins ir padidins ne tik skeso malonumą, bet ir sargio patikimumą. Tačiau labai svarbu žinoti kokius lubrikantus galima naudoti su prezervatyvais. Nereiktų naudoti aliejaus pagrindu pagamintų lubrikantų ar kremų, nes jie gali pažeisti sargius pagamintus iš latekso. Šiam reikalui puikiai tinka tiek vandens ar silikono pagrindu pagaminti lubrikantai.

Sargis kišenėje ar piniginėje.

Nešiojant prezervatyvą kišenėje ar piniginėje tarp jo ir kitų paviršių atsiranda trintis, kuri gali pažeisti pakuotę ir patį sargį esantį pakuotės viduje. Be to, nepatartina sargio laikyti šiltose, karštose bei itin drėgnose vietos. Taip pat, negalima palikti ten, kur sargis gali būti paveiktas tiesiogniais saulės spinduliais.

Netinkamo dydžio sargio naudojimas.

Netinkamas (Per mažas/siauras arba per didelis/platus) prezervatyvo dydis yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl sargis plyšta ar nusmunka. Per mažas arba kitaip per siauras prezervatyvas yra sunkiai užmaunamas ir kartais movimosi stadijoje įplyšta. Taip pat per siauras, per daug aptemtas prezervatyvas gali trukdyti išlaikyti erekciją ir padidinti plyšimo tikimybę. O tuo tarpu per didelis arba per platus prezevratyvas gali nusimauti sekso metu – gali ištekėti sperma. Standartinių arba dažniausiai sutinkamų ir įprastų prezervatyvų plotis siekia 52-54mm, o ilgis 180-190mm. Reikia suprasti, kad kiekvienas vyras yra individualus, todėl reikia b8tinai naudoti savo dydžio prezervatyvus. Prezervatyvai internetu – turbūt geriausias būdas įsigyti įvairiausių dydžių sargių. Tinkamai parinktas prezervatyvas padidins ne tik jautrumą, bet ir patogumą bei saugumą.

Prezervatyvo galiojimo laikas.

Visada privaloma pasitikrinti, kas parašyta ant prezervatyvo įpakavimo (dažniausiai antros pusės) ir jokiu būdu nenaudoti pasenusių sargių.

Sargio pakuotės atidarymas su dantimis.

Atplėšdami prezertvatyvo pakuotę dantimis galite atrodyti savo partneriui erotiškai, tačiau tai tikrai nėra saugu. Beje, pakuotės negalima atidarinėti žirklėmis ar kitais aštriais daiktais.

Palikite atsiliepimą