Namų apsaugos sistemos

Saugumo sprendimaiDar praeitame amžiuje apsaugoti savo namų turtą buvo itin sunku, todėl vagims tai buvo labai palankus metas. Šiandien namų saugumui užtikrinti yra daugybė alternatyvų – nuo apsaugos vagims iki apsaugos nuo stichinių nelaimių. Lietuvoje vagystės iš namų ir tuo labiau stichinės nelaimės nėra dažnas atvejis, todėl ši sritis mūsų šalyje nesiūlo didelės alternatyvų įvairovės, tačiau ieškant internete informacijos, naudojant safe rooms paieškos raktažodžius, galima rasti nesuskaičiuojamą kiekį informacijos apie saugių namų išplanavimą ir įvairias apsaugas, kurios padeda namus apsaugoti nuo įvairių nelaimių.

Populiariausios apsaugų sistemos

Dažniausiai šalyse, kuriose galima susidurti su stichinėmis nelaimėmis, dažnai galima sutikti saugių namų išplanavimo paslaugas, kitaip safe room plans, kurios padės nelaimės metu maksimaliai išsaugoti savo turtą bei jaustis saugiai savo namuose. Specialistai įvertinę jau esamo namo būklę ir vietą sudarys planą, kaip galima padaryti savo namus saugesnius, o naujai statantiems namus padės išsirinkti saugiausią vietą bei padės pasistatyti tvirtus ir nuo pat pamatų saugius namus.

Kiekvienoje šalyje, kaip ir Lietuvoje, daugiausiai paplitusios ir naudojamos namų apsaugos sistemos yra apsaugos signalizacija, kuri padeda namus apsaugoti nuo vagių ir įsibrovėlių, o sekanti, kurią galima sutikti beveik kiekvienuose namuose – priešgaisrinė signalizacija, kuri reaguoja į dūmus. Norint būti visiškai užtikrintam dėl namų saugumo, vertėtų investuoti ir į būsto draudimą, nes atsitikus nelaimei jis taps jūsų pagrindinis finansinis ramstis, padėsiantis atsigauti po nemalonios nelaimės.

Lietuvoje apsaugos sistemos nuo stichinių nelaimių yra neaktualios, todėl jų pasiūlos beveik nėra. Galime džiaugtis, kad gyvename saugioje šalyje. Taip pat, mūsų šalyje neegzistuoja labai didelis vagysčių iš namų skaičius, todėl pačios brangiausios bei jautriausios signalizacijos nėra didelė būtinybė, tai labiau asmeninis žmogaus pasirinkimas. Tačiau užsienio šalyse, pavyzdžiui Didžiojoje Britanijoje nusikalstamumo lygis yra didesnis, todėl šios šalies gyventojams ypatingai rekomenduojama rinktis efektyviausias priemones, kad apsaugoti savo turtą.

Be abejo, kiekvienoje šalyje labiausiai saugomos patalpos – tai komercinių tikslų patalpos, kurių apiplėšimas padarytų be galo didelę finansinę žalą. Jose visuomet įrengtos apsaugos ir priešgaisrinės signalizacijos, įmontuotos vaizdo stebėjimo kameros.

Palikite atsiliepimą