Kaip leisti laiką mieste, kai gyveni paskolų grąžinimo režime

Kreditavimo sąlygosDažniausiai nenorime sakyti, kad mūsų sąskaitoje yra kreditai visiems pažįstamiems, draugams ir artimiesiems. Asmens finansai, uždirbami pinigai, kreditai visiems, kur suteikiamos paskolos visiems? – tai pirvati finansinė situacija ir nėra jokio reikalo pasakoti visiems tokių dalykų. Dėl to ir nesinori, kad visi iškart matytų ar suprastų, kad tu gyveni paskolų grąžinimo režimu. Galiausiai, ir pačiam ar pačiai norisi gyventi, o ne egzistuoti. Vienas iš malonaus gyvenimo požymių dažnai yra – keliavimas į miestą valgyti su draugais arba be draugų, valgymas mieste. Kartais jis yra būtinas ir dėl to, kad dirbama kažkur viduryje miesto ir darbe nėra virtuvės, kur vyktų pietūs, visi eina pietauti į aplink esančias kavines. Kaip gyventi tokį gyvenimą, kad nereikėtų skųstis dėl per daug išleistų pinigų, kad pavyktų sutaupyti paskolos grąžinimui, o taip pat pavyktų ir pavalgyti mieste?

Pavalgykite prieš išeidami

Jeigu yra galimybė, išeidami iš namų visada pavalgykite. Kažkada galvojote, kur suteikiamos paskolos visiems? Dabar galvojate – kur suteikiamas maistas visiems mažiausiomis kainomis? Žinoma, kad namuose. Naminis maistas yra maistingiausias, vertingiausias ir skaniausias. Todėl, jeigu norite skaniai ir naudingai pavalgyti, stenkitės kuo dažniau einant į miestą būti pavalgius iš namų. Žinoma, tai labiau tinka prieš einant į miestą linksmintis. Jeigu einate pietauti į miestą iš darbo, tada tai netiks. Tačiau galite turėti savo vandens, būti iš darbo suvalgę keletą vaisių, kurie iškart sumažins apetitą ir norą rinktis viską iš eilės.

Negerkite kolos ir vaisvandenių

Taip, kaip kreditai visiems tinka dėl to, kad pinigus gali iškeisti į ką nori, taip maistas neturėtų tikti visiems vienodai. Nors yra bendros sveikos mitybos taisyklės, tačiau dažniausiai žmonės jų nesilaiko. O sveika mityba ir skani, ir sveika, ir pigi. Taigi, pasiėmę paskolą, atsisakykite vieno reikšmingo ir jums kenkiančio įpročio – nustokite pirkti kolą, vaisvandenius, sultis. Tai tik niekuo jums nenaudingas cukrus, supiltas ir brangiai pardavinėjamas. Sutaupysite vien iš to, kad gersite paprastą vandenį.

Valgykite tik pagrindinį patiekalą

Kad jūsų kreditai visiems būtų sėkmingai atiduoti, taupant valgymuose mieste, valgykite tik pagrindinį patiekalą. Niekam nekris į akis, kad kažkas ne taip, jūs patys susikoncentruosite į skanų ir kokybišką maistą, o sąskaita nuo kolegų sąskaitų skirsis gal net dešimtimi eurų. Bus labai smagu žinoti, kad valgėte tik pagrindinį patiekalą ir pavalgėte kartu su visais, o sumokėjote daug mažiau.

Vienas atsiliepimas apie “Kaip leisti laiką mieste, kai gyveni paskolų grąžinimo režime

  1. Neturintiems pinigų arba intensyviai sportuojantiems daug pinigų galima sutaupyti sportuojant, bet neinant į sporto klubą. Dabar beveik visuose parkuose yra lauko sporto įranga, tad pasivaikšiojimus ir bėgiojimus galima paįvairinti ir nemokamais treniruokliais lauke! Ir smagu, ir efektyvu.

Palikite atsiliepimą