Kaip išsirinkti tinkamą renginio vedėją

Planuojant vestuves, gimtadienius, įmonės vakarėlius, renginiu vedejas yra tam tikras šventės veidas, kartu ir visos nuotaikos bei atmosferos formuotojas. Jis (ar ji) gali nulemti labai didelę dalį šventės pasisekimo arba fiasko. Renginių vedėjų pasirinkimas yra, tačiau kaip išsirinkti tokį vedėją, kuris tikrai puikiai tiktų jūsų renginiui?

Galite lengvai gauti apie jį informaciją

Pagalba renginiuoseVisai kaip ir renkantis bet kokias paslaugas ar užsakinėjant tam tikrus meistrus, renginiu vedejas neturi būti įslaptintas veikėjas, apie kurį žinios plistų tik iš lūpų į lūpas. Tai žmogus, kuris ne tik teikia savo paslaugas, bet ir teikia informaciją apie jas. Tad jūs, norėdami pasisamdyti reikalingą renginių vedėją, turėtumėte rasti jo arba jo agento kontaktus, informaciją apie tai, kokia šio žmogaus patirtis, kokius renginius jis veda ir paslaugas siūlo. Šiais laikais, žinoma, viskas yra prieinama daugiausiai internetu, tad ir jūsų renginių vedėjas turėtų nepasibodėti ir savo kontaktus bei visą reikiamą informaciją įdėti į internetą. Jeigu ieškant renginio vedėjo į daugumą rūpimų klausimų jau gali atsakyti vedėjo interneto svetainė, taip pat ten galima rasti reikalingus kontaktus – jau neblogai. Yra šansų, kad toks vedėjas tikrai gerai atliktų savo darbą.

Turi panašaus renginio vedimo patirties

Skaitant informaciją apie jį, arba bendraujant su pačiu renginio vedėju, verta atkreipti, kokios darbo patirties turi renginiu vedejas. Renginiai gali būti labai skirtingi: linksmiausios ir džiugiausios šventės, liūdni minėjimai ir gedulo šventės, oficialios ir labai rimtos konferencijos ir kt. Tad jūsų pasirinktas renginių vedėjas pirmiausia turėtų turėti patirties būtent tokių renginių vedime, koks jus domina. Įsivaizduokite, jeigu pasamdytumėte linksmiausią vestuvių vedėją ir humoristą laidotuvių gedulingų pietų moderavimui – būtų tarsi absurdo teatras. Taigi, renkantis renginių vedėją atsižvelkite į jo sukauptą patirtį ir jos specifiką.

Taktiškas ir juokingas

Ir visgi, jeigu kalba eina ne apie gedulingų renginių vedimą, tuomet vienos labiausiai pageidautinų savybių jūsų renginio vedėjui turėtų būti taktiškumas ir juokingumas, kas dažnai yra įvardijama kaip geras humoro jausmas. Geras jis ar blogas, paaiškės tikriausiai vėliau, tačiau jau bendraujant su užsakymą priimančiu renginio vedėju jūs pajusite, ar jis geba apskritai pajuokauti, ir ar tą daro taktiškai.

Turės laiko Jūsų renginiui

Net jeigu visi kriterijai atitinka, dar reikia, kad vedėjas rastų laiko jūsų renginiui. Tad numatykite konkrečią datą ir teiraukitės.

Palikite atsiliepimą