Greitųjų kreditų refinansavimas

Refinansavimo galimybėsGreitųjų kreditų vilionės ir atneša žalą Lietuvos Respublikai. Greitųjų kreditų įmonės kuriasi labai sparčiai. Norinčiųjų pagelbėti čia ir dabar nereikia ilgai ieškoti. Esant bent mažiausiam pinigų stygiui skubų kreditą internetu galima gauti vos kelių klaviatūros mygtukų spūstelėjimu. Užtenka tik pažymėti kokios sumos norite, kokiam laikui norite pasiskolinti, dar keletas pateikiamų faktų ir paskola jau Jūsų. Tokiu būdu žmonės lengvai įsitraukia į greitųjų kreditų liūną. Tuo metu, kai yra imamas greitasis kreditas, retai susimąstoma apie galimas pasekmes bei žalą. Dėl aplaidumo bei paskolos grąžinimo galimybių neįvertinimo galima greitai patirti didžiulių nuostolių. Be abejo negalima nuginčyti fakto, kad tai gali būti patrauklus bei lengvas būdas išspręsti finansinius sunkumus, tačiau tai ne kiekvienam priimtina. Vienas didžiausių minusų – paskolos gražinimo terminas. Reikia suprasti, kad kreditas internetu yra tik trumpalaikis. Dažniausiai greitieji kreditai suteikiami vieno mėnesio laikotarpiui, kai tuo tarpu bankuose paskolos suteikiamos daug ilgesniam laikui. Praleidus kredito grąžinimo datą – taikomos didžiulės baudos, kurios neretai sukaupia milžiniškas sumas.

Tačiau problemos sprendimu gali būti kita greituosius kreditus ir paskolas teikiančių bendrovių paslaugų – greitųjų kreditų refinansavimas. Greitųjų kreditų refinansavimas dar kitaip vadinamas perkreditavimu. Greitųjų kreditų refinansavimas / perkreditavimas – tai turimų paskolų apmokėjimas, kitose kredito įstaigose (greitųjų kreditų bendrovėse, kredito unijų, bankų) palankiomis sąlygomis. Refinansavimu siūloma pasinaudoti turint įsiskolinimų kitoms kredito bendrovėms. Šiomis dienomis ypač daug žmonių yra įkliuvę į vadinamųjų greitųjų kreditų spąstus. Net ir pasiėmusiems mažas paskolas tenka mokėti milžiniškas palūkanas, delspinigius, galiausiai ir didžiules baudas. Praktikoje pasitaiko net ir tokių atvejų, kai žmogus tampa įsiskolinusiu net gi keliems kreditoriams. Dažnai vos kelių tūkstančių litų paskola virsta keliomis dešimtimis tūkstančių. Todėl žmonės renkasi perkreditavimą / refinansavimą ir taip padengia milžiniškas palūkanas , skolas greitųjų kreditų bendrovėms.

Šioje vietoje gelbėjimosi ratą meta refinansavimo (perkreditavimo) paslauga (t.y. naujos paskolos ėmimas, kai naujoji paskola yra naudojama anksčiau paimtai paskolai padengti), kurios pagalba stengiamąsi pasiūlyti finansų subalansavimo būdus, sumažinant palūkanų naštą ir/arba pratęsiant paskolos grąžinimo terminą.

Kyla klausimas, koks yra greitųjų kreditų refinansavimo (perkreditavimo) tikslas? Esminis refinansavimo tikslas yra gauti paskolą su mažesnėmis palūkanomis, nei mokate dabar ir/arba pratęsti paimtos paskolos grąžinimo terminą tokiu būdu sumažinant mėnesines įmokas.

Kada Jums reikalingas refinansavimas?

  • Kai norite pagerinti savo kredito sąlygas;
  • Kai norite atidėti paskolos mokėjimą;
  • Kai reikia prailginti paskolos grąžinimo terminą.

Vienas atsiliepimas apie “Greitųjų kreditų refinansavimas

  1. Tikra tiesa, kad greitųjų kreditų įmonės Lietuvoje kuriasi ir auga kaip grybai po lietaus. Dažnai žmonės kreditus pasiima atsakingai nepagalvodami visų gražinimo aplinkybių. Turbūt to pasekoje tapo populiaru siūlyti refinasavimo paslaugas: http://kku.lt/naudinga/refinansavimas/ Gal būt ir naudinga jei žmogus pasiėmęs salyginai nedidelę paskolą moka dideles palūkanas pasinaudoti refinansavimo galimybėmis.

Palikite atsiliepimą