Pirmoji pagalba Jūsų kompiuteriui

Kompiuterinės technikos taisymas

Archive for the ‘ipad 2 naudojimo instrukcija’ tag

Ką turėtumėte žinoti prieš atnaujinim ˛a staliniu Kompiuteriu

without comments

Atnaujinti savo kompiuterio tikrai gali būti būdas išplėsite kompiuterio ir net suteikti papildomų funkcijų. Suprasti, kurios sudedamosios dalys gali būti atnaujintas ir įgytą patobulinimai gali būti paini ir gali atsirasti papildomų išlaidų ir kartais mišinio komponentų, kurių kompiuterio strigčių ir patikimumo problemų.

Kodėl atnaujinti?. Įprasta paaiškinimą modernizavimo desktop PC yra gerinti. Svarbu pažymėti, kad kartais kompiuteris gali veikti prastai dėl kitų priežasčių nei reikia atnaujinti. Kompiuterius galite paleisti vizitines korteles blogai, nes yra problema su OS ar operacinę sistemą, kuri yra įdiegta kompiuterio kietajame diske. Gali būti virusų arba kenkėjiškų programų programos, užkrėsti kompiuterį, įdiegti programinę įrangą ar atnaujinimai gali sukelti problemų su veiklos per
Skaityti toliau “Ką turėtumėte žinoti prieš atnaujinim ˛a staliniu Kompiuteriu” »

Mašinos, kad manau – A knygų apžvalga

without comments

Devintajame dešimtmetyje labai daug knygų buvo parašytas ant dirbtinis intelektas. Iš kaip anksti kaip 1980 knygos pradėjo tikrai gaminti kietųjų medžiagų kiekis tema. Ne, akivaizdžiai kilęs koncepcijos dešimtmečius išankstinį, bet pradώioje 80-ψjψ kompiuterio mokslininkai buvo tikrai gauti rankenos ant jo, ir pabaigoje 80s ten buvo kai kurie tikrai puikus knygų, kad honed on ateityje.

Daug ką manote, šiandien ir mes judλti AI programavimo kryptis tikrai kyla iš šio laikotarpio. Taigi, jei jus domina ši tema, placiaformate spauda norėčiau rekomenduoti perskaityti bent keletą darbų iš tos eros. Leiskite man rekomenduoti vieną knygą, kad yra visiškai iliustruoti ir važiuoti tiesiai į priekį, bus tikrai jums dešinėje kelio, leidžia jums matyti iš kur visa tai vieną kartą atėjo
Skaityti toliau “Mašinos, kad manau – A knygų apžvalga” »

MIT nuėjo ilgą kelią – knygų apžvalga

without comments

Masačusetso technologijos institutas arba MIT visada buvo apie pažangiausius technologijų ir metais anksčiau visame pasaulyje. Jų inžinierių, studentams ir dėstytojams atnešė pirmyn didelių naujovių, sąvokas, ir jie buvo tiesiog pakeisti pasaulyje. Visiškai suprasti, kaip neįtikėtinai ši institucija yra ir kaip ilgai visos šio vyksta, kalendoriai tai užima šiek tiek istorijos pamoka.

Jei tai yra temą, kuri jus domina, tiek, kiek ji daro mane, tada galbūt aš gali rekomenduoti labai gera knyga jums. Tai knygos, iš tikrųjų tai yra mano šelfe namuose, ir vienas, kad naudoti kaip nuorodą laikas nuo laiko. Knygos pavadinimas yra;
Skaityti toliau “MIT nuėjo ilgą kelią – knygų apžvalga” »

Žmonės slapyvardis technologijos

without comments

Su neseniai protrūkis technologijos, daugelis kompanijų yra dirba šių technologijų, daugelis jų operacijoms, įskaitant pardavimo, įrašų tvarkymo ir kiek klientų aptarnavimo. Reklamos ir visuomenės informavimo jau padaryti nei bet kada, veiksmingiau pasiekti daugiau klientus. Kitas didelis sričių, kad taip pat vystėsi kartu su technologija yra klientų aptarnavimo.

Organizacijos yra dabar dirba sudėtingus metodus gauti atsiliepimų iš klientų ir duoti tinkamai. Kai kurios organizacijos tačiau jau per daug savo pasiūlymą įdarbinti šių sophistications klientų aptarnavimo pristatyti jų klientams. Klientų aptarnavimo stendai dabar vadovauja visiškai automatizuotas sistemas vietoj žmonėmis.
Skaityti toliau “Žmonės slapyvardis technologijos” »

Knygų apžvalga: Kompiuterio tyrimą Elizabeth Bauchner

without comments

Kas yra Tikslinė auditorija šią knygą?

Make no mistake. Ši knyga nėra skirtas kompiuterio profesionalams. Jei galite turėti laipsnį kompiuterių mokslo arba tiesiog Žinau daug apie kompiuterius, jums nebus sužinoti, kas iš šią knygą. Ši knyga yra nukreipta į vaikų amžiaus grupės vidurinę mokyklą, tačiau taip pat būtų puodeliai gera įvadinė knyga suaugusiems.

Beje, ką daro knyga, kalbėti apie?

Kas yra mokslas apie computer forensics?

Computer forensics yra dviejų dalių procesas. Pirma, duomenys atkuriami ir tada duomenys yra naudojami. Tai skiriasi nuo kitų teismo medicinos mokslų, nes duomenys paprastai stovi ant savo ir nebūtinai turi būti aiškinama.
Skaityti toliau “Knygų apžvalga: Kompiuterio tyrimą Elizabeth Bauchner” »