Darbuotojų efektyvumas: Bonus programa ir Team building pramogų idėjos

Darbuotojų efektyvumo vertinimas išpopuliarėjo kartu su lyderystės bei grupinio darbo svarba. Inovatyviais būdais siekiama atrasti metodus, kurie padėtų darbuotojams kur kas geriau jaustis darbo vietoje bei motyvuoti juos pasiekti geresnių rezultatų. Įmonės dažnai nenori investuoti didelių pinigų į darbuotojų efektyvumą, tačiau tiesa tokia, kad tokia investicija atsipirks su kaupu.

Bonus programa

Darbuotoju efektyvumasKiekvienas geras vadovas ir kiekvienas geras darbuotojas turi kelti sau klausimą – ką aš galiu padaryti geriau, kad įmonės veikla būtų sėkmingesnė. Deja, toli gražu ne kiekvienas darbuotojas nori siekti efektyvesnio darbo. Jiems paprasčiausiai nerūpi, kokie yra tikslai, kaip jų siekiama ir kaip prie jų plėtros gali prisidėti kiekvienas. Todėl, siūloma Bonus programa, kuri suteikia darbuotojui galimybę užsidirbti papildomai, priklausomai nuo jo darbo rodiklių. Didesnė alga – puiki motyvacija naudojama daugelyje pasaulio šalių. Įrodyta, kad tai vienas efektyviausių būdų gerinti darbuotojo rodiklius.

Team building pramogos

Daugelis darbuotojų frazę „komandos formavimas“ (angl. Team building) vertina skeptiškai, bet, iš tiesų, gerai suplanuota programa gali padėti įtraukti ir tobulinti komandą. Tokios veiklos privalumai gali svyruoti nuo konkrečių įgūdžių, kuriuos norėtumėte ugdyti, iki komandos suvienijimo. Viskas priklauso nuo to, kokią komandos formavimo veiklą pasirinksite. Tai gali būti skrydis balionu, diena pramogų parke, bendra kelionė ar ekskursija, žygis, žaidimai, pabėgimo kambarys, picų vakaras ofise ar, tiesiog, vakarėlis.

Taip pat pramogos tipas priklauso nuo paties kolektyvo, pavyzdžiui, jei kolektyve tik moterys, puikiai tiks SPA pramogos, o jei kolektyve vyrai – varžybų žiūrėjimas drauge. Daugiau SPA variantų rasite čia. Vis dėlto jei kolektyvas yra mišrus, o jame yra įvairaus amžiaus žmonių, geriausia būtų atsižvelgti į jų pomėgius.

Ekspertų teigimu, vienas geriausių komandos formavimo metodų – pabėgimo kambarys. Jame komanda uždaroma 1-2 valandoms ir kartu turi išspręsti mįsles, kurios suartina visus dalyvius. Taip pat tokia pramoga padeda atpažinti komandos lyderius, vykdytojus ir kitas sėkmingos komandos dalis.

Palikite atsiliepimą