Benas pradėjo sportuoti

Benas pradėjo sportuoti. Jis užsirašė į sporto klubą, jis nustojo valgyti angliavandenius, jo šaldytuve atsirado visada bent 12 kiaušinių ir amino rūgštys. Benas pradėjo sportuoti ir nusprendė, kad daugiau niekada niekas jo neužgaulios dėl netinkamos išvaizdos, dėl per smulkaus sudėjimo.

Benas prisimena, kaip jis jau pradinėse klasėse būdavo mažiausias berniukas iš visų. Visada per kūno kultūrą stovėdavo pačioje eilutės gale. Tačiau stengdavosi labiau už visus – atbėgdavo pirmas. Mokykloje per pamokas jis sėdi pirmose eilėse, tačiau, kai reikia išeiti iš klasės, išeina kartais paskutinis. Ir mokslai jam sekasi sunkiai – jam vis atrodo, kad mokytojai jo nemėgsta, labiau kreipia dėmesį į gražiai nuaugusius, malonius berniukus.

Amino papildaiBenas eina į aštuntą klasę ir jam patinka jo klasiokė Violeta. Beno pečiai gležni kaip šlapi rudeniniai grybai, jis nėra tvirtas. Jis galėtų pasakyti Violetai labai daug, jis norėtų pagirti jos gražų rožinį portfelį, norėtų pasakyti, kad jos raštas labai gražus, nes tik mergaičių raštas toks gražus. Bet kai Benas prieina prie Violetos, jam kažkur dingsta visi žodžiai, kuriuose jis norėjo pasakyti. Ir jis tik pasako „ar padarei namų darbus“, o tada žiūri į violetines Violetos akis, nebegalėdamas pratarti nė žodžio. Violeta visada būna padariusi namų darbus. Ji duoda nusirašyti. Bet ne Benui, o Simui, kuris turi plačius pečius, jau prasikalusius ūsus ir raumeningas rankas. Simas yra plaukikas, bukas kaip kulnas, bet sportiškas.

Benas eina į aštuntą klasę, ir jis pradėjo sportuoti. Jis jau tris savaites kelia štangą, valgo amino rūgštis, po pamokų skuba ne prie kompiuterio, o į sporto aikštelę. Mama jam nedavė pinigų tikro sporto klubo lankymui, todėl jis pats pasidarė treniruoklius namuose. Benas sportuoja, jam padeda amino rūgštys ir kasdien vis artėjanti Valentino diena. Per ją jis nepabūgs pakviesti Violetos į koncertą, nes jis turės plačius pečius, stiprias rankas ir nebebus gležnas kaip grybas.

Benas pradėjo sportuoti. Jis jaučia, kad turi tarsi kažkokią paslaptį. Kai jis kelia štangą, jis mato, kaip dirba jo raumenys, kaip tvirtėja jo rankos. Jam skauda, bet jis kelia dar, ir dar, ir dar. Jis bėga tol, kol burnoje pasidaro sūru, o kvėpavimas pasikeičia, tarsi kvėpuojant jūros vandeniu. Benas kelia, Benas sportuoja, Benas bėga. Benas kitais metais eis į devintą klasę, ir jis nežino, kas ten jo laukia.

Palikite atsiliepimą